קבלנים רשומים ברמלה
לפי המאגר הפתוח של פנקס הקבלנים (עדכון 17.8.2026) רשומים ברמלה 102 קבלנים: 49 חברות ושותפויות ו-53 עוסקים יחידים. בעמוד תמצאו את התפלגות הענפים והסיווגים בעיר, רשימת התאגידים הרשומים לפי א"ב וחיפוש לפי שם או מספר. לפני שמתקשרים – בדקו את הסטטוס העדכני בפנקס הרשמי.
- קבלנים רשומים
- 102
- מקום 41 מבין 162 היישובים באתר
- חברות ושותפויות
- 49
- מופיעות ברשימה בעמוד
- בענף שיפוצים (131)
- 29
- בסוג 5 (ללא הגבלה)
- 4
- לפחות בענף אחד
מה אומרים הנתונים על הקבלנים ברמלה
- הענף הנפוץ ביותר בין הקבלנים הרשומים ברמלה הוא 100 – בנייה: 37 קבלנים (36% מהרשומים בעיר, לעומת 47% בכל הארץ).
- 29 קבלנים רשומים ברמלה רשומים בענף 131 – שיפוצים (28% מהרשומים בעיר).
- 4 מהקבלנים ברמלה מסווגים בסוג 5 (היקף כספי בלתי מוגבל) לפחות בענף אחד. רוב הקבלנים בכל הארץ מסווגים בסוג 1 או בסוג ק.
- 31% מהקבלנים הרשומים ברמלה נרשמו לראשונה בפנקס מ-2024 ואילך (בכל הארץ: 19%).
- 49 מהרשומים הם תאגידים (חברות, שותפויות ואגודות) ו-53 הם עוסקים יחידים.
קבלנים ברמלה לפי ענף
| ענף | קבלנים רשומים ברמלה | רשימה |
|---|---|---|
| 100 – בנייה | 37 | קבלני בניין ברמלה ← |
| 131 – שיפוצים | 29 | קבלני שיפוצים ברמלה ← |
| 160 – חשמלאות ותקשורת במבנים | 7 | חיפוש |
| 130 – בטונים, בניית שלדים | 7 | חיפוש |
| 200 – כבישים, תשתית ופיתוח | 7 | חיפוש |
| 210 – עבודות עפר וחציבה | 7 | חיפוש |
| 270 – קווי חשמל (צנרת וכבלים) ומערכות תאורת כבישים ורחובות | 4 | חיפוש |
| 120 – כלונסאות, מיקרופייל וקירות סלארי | 4 | חיפוש |
| 134 – איטום מבנים | 3 | חיפוש |
| 135 – הרחבת מבנים | 3 | חיפוש |
| 111 – פיתוח חצרות | 3 | חיפוש |
| 260 – ביצוע קווי מים, ביוב וניקוז | 3 | חיפוש |
| 132 – חיפוי אבן ביבש או ברטוב על קירות מבנים קיימים | 2 | חיפוש |
| 170 – מיתקני מיזוג אוויר וקירור | 2 | חיפוש |
| 190 – מיתקני תברואה (אינסטלציה ומערכות כיבוי אש) | 2 | חיפוש |
| 191 – מיתקני אנרגיה סולרית ותאים פוטו-וולטאים | 1 | חיפוש |
| 240 – הנחת קווי תקשורת | 1 | חיפוש |
| 280 – התקנת רמזורים | 1 | חיפוש |
| 300 – גשרים | 1 | חיפוש |
| 400 – נמלים, עבודות ימיות | 1 | חיפוש |
- סוג ק20
- א128
- א21
- א35
- א51
- ב120
- ב33
- ב51
- ג137
- ג22
- ג32
- ג41
- ג54
הסיווג קובע את ההיקף הכספי המרבי לאתר אחד – הסבר על סיווג קבלנים.
חיפוש קבלן ברמלה
חיפוש לפי שם או מספר, כולל עוסקים יחידים (שאינם מופיעים ברשימה למטה):
החיפוש רץ בדפדפן שלכם על עותק של המאגר הפתוח (data.gov.il) – אנחנו לא שומרים את מה שהקלדתם. זה כלי עזר מהיר בלבד: הסטטוס המחייב נמצא בחיפוש הרשמי של רשם הקבלנים ב-gov.il.
חברות קבלניות רשומות ברמלה
49 תאגידים לפי סדר א"ב. הסדר אינו דירוג, והופעה ברשימה אינה המלצה.
| שם הקבלן (כפי שרשום) | מס' קבלן | ענפים וסיווג | רשום מאז |
|---|---|---|---|
| 770 ע.גמר - שיפוצים בע"מ | 41423 | 131 שיפוצים סוג ק | 2025 |
| א ל ס נור 2001 בע"מ | 29074 | 200 כבישים ג1 | 2013 |
| א. נהד בע"מ | 41918 | 210 עבודות עפר וחציבה ב1 | 2025 |
| א.נ. נתיבים הנדסה בע"מ | 43053 | 111 פיתוח חצרות א1 · 210 עבודות עפר וחציבה ב1 | 2026 |
| א.ת. אלשמאלי בניה ופיתוח בע"מ | 35156 | 100 בנייה ג1 | 2020 |
| אבן ויסוד סוהיל לואיס נאג'ר בע"מ | 31882 | 100 בנייה ג1 | 2017 |
| אזריה קבלני חשמל בעמ | 41321 | 270 קווי חשמל א1 | 2025 |
| אחים חלאוה יוזמות והשקעות בעמ | 41281 | 210 עבודות עפר וחציבה ב1 | 2025 |
| אמינות הובלה והנדסה בעמ | 41218 | 210 עבודות עפר וחציבה ב1 | 2024 |
| אריאל קהלני בעמ | 40485 | 190 מיתקני תברואה א1 | 2024 |
| בי בטון בנייה ויזמות בעמ | 40080 | 131 שיפוצים סוג ק | 2024 |
| בן לאומן בעמ | 15905 | 134 איטום מבנים ב1 | 1994 |
| בר זך מהנדסים ניהול וביצוע פרויקטים | 30119 | 100 בנייה ג1 | 2015 |
| גבאי שאיבות בע"מ | 43213 | 190 מיתקני תברואה א1 | 2026 |
| גולדן בריקס בעמ | 38370 | 100 בנייה ג1 | 2023 |
| גזית הנדסה בעמ | 27169 | 100 בנייה ג5 | 2008 |
| גמאל סלמה ניהול וביצוע הנדסי בעמ | 33225 | 100 בנייה ג2 | 2019 |
| הובלות מגדל קיסר בע"מ | 41538 | 210 עבודות עפר וחציבה ב1 | 2025 |
| זאב רורמן בנין ועב ציבור בעמ | 11083 | 100 בנייה ג3 | 1987 |
| זרדב רחמים ובניו בע"מ | 31611 | 200 כבישים ג1 | 2017 |
| חופרי בני אברהם בעמ | 37847 | 200 כבישים ג1 | 2022 |
| חטיב מוראד בניין ופיתוח בעמ | 26533 | 100 בנייה ג2 | 2007 |
| י ר א ם הנדסה אזרחית ותשתיות בעמ | 17453 | 100 בנייה ג1 · 300 גשרים ג1 | 1995 |
| י.ח.א. הנדסה ובניה בע"מ | 31161 | 100 בנייה ג3 | 2016 |
| ל.כ.מ עולמי הבניה בע"מ | 42967 | 100 בנייה ג1 | 2026 |
| מ א ה ז חשמל לבניין בעמ | 42569 | 160 חשמלאות ותקשורת במבנים א1 | 2026 |
| מ אלבר הנדסה בעמ | 32922 | 100 בנייה ג1 | 2018 |
| מ נ שי אל ניהול בניה ותשתיות בעמ | 41106 | 100 בנייה ג1 | 2024 |
| מ ס אור אחזקה בניה ושירותים 2011 בע | 31405 | 100 בנייה ג1 | 2016 |
| מ פרידר בונים עתיד בעמ | 34702 | 100 בנייה ג1 · 131 שיפוצים סוג ק | 2020 |
| מ ש אמינות באיטום בעמ | 31740 | 134 איטום מבנים ב1 | 2017 |
| מובילי דקלים 1993 בעמ | 42034 | 210 עבודות עפר וחציבה ב1 | 2025 |
| נ א כבישים ופיתוח בעמ | 25490 | 200 כבישים ג1 | 2006 |
| נידקו מכשירים אלקטרו מכני | 42146 | 100 בנייה ג1 | 2025 |
| ניסים ע מ ר פרוייקטים בעמ | 33669 | 131 שיפוצים סוג ק | 2019 |
| נר אל פיתוח ותשתיות בע"מ | 30023 | 200 כבישים ג1 | 2014 |
| סגלגל יזמות ושירותים בעמ | 34704 | 131 שיפוצים סוג ק | 2020 |
| ספיד חברה לבניין ושיקום נזקים בעמ | 28839 | 100 בנייה ג1 · 131 שיפוצים א1 | 2013 |
| ע ז ג עפר ופיתוח בעמ | 34124 | 111 פיתוח חצרות א1 | 2019 |
| ע חרפוש שאיבות בעמ | 37233 | 260 ביצוע קווי מים ב1 | 2022 |
| ע מ ר מלכה עבודות בנייה בעמ | 28505 | 100 בנייה ג1 | 2012 |
| ע ר רומי בעמ | 33203 | 131 שיפוצים א1 | 2019 |
| עמי את יגאל קבלני חשמל בעמ | 14632 | 160 חשמלאות ותקשורת במבנים א3 · 191 מיתקני אנרגיה סולרית ותאים פוטו-וולטאים א3 · 240 הנחת קווי תקשורת א2 ועוד 2 | 1992 |
| עפר השרון בעמ | 35346 | 200 כבישים ג5 · 260 ביצוע קווי מים ב3 | 2020 |
| פ א פרגי אבי חברה לבניה בעמ | 28381 | 100 בנייה ג1 | 2012 |
| קווין סחר בעמ | 39497 | 111 פיתוח חצרות א1 | 2023 |
| קידוחי אלון בעמ | 35313 | 120 כלונסאות א1 | 2020 |
| שמרלינג סינכרו הנדסת אנרגיה בעמ | 11050 | 160 חשמלאות ותקשורת במבנים א3 | 1987 |
| תעבורה אחזקות בעמ | 23585 | 120 כלונסאות א3 · 130 בטונים ב3 · 132 חיפוי אבן ביבש או ברטוב על קירות מבנים קיימים ב3 ועוד 3 | 2002 |
בדיקה רשמית בפנקס הקבלנים
הסטטוס המחייב (רשום, מוקפא, מותלה, מוחרג) והסיווג העדכני מופיעים רק בחיפוש הרשמי של רשם הקבלנים ב-gov.il – לפי מספר קבלן, ח"פ, שם, יישוב, ענף או סיווג. שם אפשר גם להדפיס אישור עם קוד QR.
שאלות נפוצות על קבלנים רשומים ברמלה
כמה קבלנים רשומים יש ברמלה?
לפי המאגר הפתוח של פנקס הקבלנים (עדכון 17.8.2026) רשומים ברמלה 102 קבלנים: 49 תאגידים ו-53 עוסקים יחידים. היישוב הוא היישוב הרשום של הקבלן; קבלן רשאי לעבוד בכל הארץ.
כמה קבלני שיפוצים רשומים יש ברמלה?
29 קבלנים מרמלה רשומים בענף 131 (שיפוצים). קבלן הרשום בענף הראשי 100 (בנייה) – 37 ברמלה – רשאי לבצע גם שיפוצים.
איך בודקים אם קבלן מרמלה רשום?
מחפשים אותו לפי מספר קבלן או ח"פ בחיפוש הרשמי של פנקס הקבלנים ב-gov.il. שם מופיעים הסטטוס העדכני (רשום, מוקפא, מותלה או מוחרג), הענפים והסיווג, ואפשר להדפיס אישור. בכלי החיפוש באתר אפשר לבצע בדיקה ראשונית מהירה.
למה לא כל הקבלנים ברמלה מופיעים ברשימה?
ברשימה מופיעים רק תאגידים (חברות ושותפויות). עוסקים יחידים הם אנשים פרטיים ולכן אינם מופיעים בשמם ברשימות האתר – אפשר לאתר אותם בכלי החיפוש או בפנקס הרשמי. בנוסף, קבלן שנרשם אחרי עדכון המאגר עוד לא יופיע.
האם הופעה ברשימה היא המלצה על הקבלן?
לא. האתר אינו מדרג או ממליץ על קבלנים. רישום בפנקס אומר שהקבלן עומד בתנאי הרישום, והסיווג קובע את ההיקף הכספי שמותר לו לבצע – לא את איכות העבודה. לפני חתימה כדאי לבדוק המלצות, הצעות מחיר כתובות וחוזה.
מקור הנתונים: רשם הקבלנים, משרד הבינוי והשיכון – פנקס הקבלנים הרשומים (data.gov.il) – המאגר הפתוח ב-data.gov.il (עדכון המאגר: 17.8.2026). העיבוד, הספירות והחישובים נעשו באתר זה.
האתר אינו פנקס הקבלנים הרשמי. ייתכנו פערים בין המאגר הפתוח לבין המצב העדכני (למשל התליה, הקפאה או שינוי סיווג שטרם עודכנו). המקור המחייב הוא החיפוש הרשמי בפנקס הקבלנים ב-gov.il. באתר מוצגים רק שדות ציבוריים מהפנקס; פרטי קשר ושמות עובדים אינם מוצגים, ועסקים של יחידים (עוסקים) אינם מקבלים עמוד נפרד. היישוב הוא היישוב הרשום של הקבלן במאגר; הקבלן רשאי לעבוד בכל הארץ.