דלג לתוכן
פנקס הקבלנים
☰ תפריט

קבלן רשום בפנקס הקבלנים · לפי המאגר הפתוח

תעבורה אחזקות בעמ – קבלן רשום מס' 23585

תעבורה אחזקות בעמ מופיע במאגר הפתוח של פנקס הקבלנים (עדכון 17.8.2026) כקבלן רשום מספר 23585, עם היישוב רמלה. הקבלן רשום ב-6 ענפים: 120 (כלונסאות), 130 (בטונים), 132 (חיפוי אבן ביבש או ברטוב על קירות מבנים קיימים), 200 (כבישים), 210 (עבודות עפר וחציבה), 400 (נמלים). הסיווג הגבוה ביותר שלו הוא ג5 בענף 200 – היקף כספי בלתי מוגבל. רישום ראשון בפנקס: 20.10.2002.

פרטי הרישום

שם (כפי שרשום בפנקס)
תעבורה אחזקות בעמ
מספר קבלן
23585
ח"פ / מספר תאגיד
512562422
יישוב
רמלה
רישום ראשון בפנקס
20.10.2002
מצב במאגר הפתוח
רשום

ענפים וסיווג

ענףסיווגהיקף מרבי לאתרבסיווג מאזמצב
120 – כלונסאות, מיקרופייל וקירות סלאריא3סוג 3 בקבוצה אעד 7.79 מיליון ש"ח30.12.2010רשום
130 – בטונים, בניית שלדיםב3סוג 3 בקבוצה בעד 12.77 מיליון ש"ח30.12.2010רשום
132 – חיפוי אבן ביבש או ברטוב על קירות מבנים קיימיםב3סוג 3 בקבוצה בעד 12.77 מיליון ש"ח30.12.2010רשום
200 – כבישים, תשתית ופיתוחג5סוג 5 בקבוצה גללא הגבלה13.5.2015רשום
210 – עבודות עפר וחציבהב5סוג 5 בקבוצה בללא הגבלה5.11.2009רשום
400 – נמלים, עבודות ימיותג5סוג 5 בקבוצה גללא הגבלה13.5.2015רשום

ההיקף הוא הסכום המרבי לאתר בנייה אחד כפי שמופיע במאגר (לפני מע"מ, צמוד למדד). הסיווג אינו ציון איכות – מה אומר הסיווג.

בדיקה רשמית בפנקס הקבלנים

הסטטוס המחייב (רשום, מוקפא, מותלה, מוחרג) והסיווג העדכני מופיעים רק בחיפוש הרשמי של רשם הקבלנים ב-gov.il – חפשו שם לפי מספר קבלן 23585. שם אפשר גם להדפיס אישור עם קוד QR.

לפני שחותמים עם קבלן

  • ודאו בפנקס הרשמי שהשם והח"פ בחוזה זהים לרישום, ושהסטטוס אינו מוקפא, מותלה או מוחרג.
  • בדקו שהענף מתאים לעבודה ושהסיווג מספיק להיקף שלה – מחשבון סיווג.
  • השוו הצעות מחיר כתובות וחתמו על חוזה מפורט עם תשלומים לפי שלבים – צ'קליסט לפני חתימה.

שאלות נפוצות על תעבורה אחזקות בעמ

האם תעבורה אחזקות בעמ קבלן רשום?

לפי המאגר הפתוח של פנקס הקבלנים (עדכון 17.8.2026), תעבורה אחזקות בעמ רשום כקבלן מספר 23585 ומצבו במאגר: רשום. הסטטוס עשוי להשתנות – את המצב המחייב בודקים בחיפוש הרשמי ב-gov.il לפי מספר הקבלן.

מה הסיווג של תעבורה אחזקות בעמ?

בענף 120 – א3 (עד 7.79 מיליון ש"ח); בענף 130 – ב3 (עד 12.77 מיליון ש"ח); בענף 132 – ב3 (עד 12.77 מיליון ש"ח); בענף 200 – ג5 (ללא הגבלה); בענף 210 – ב5 (ללא הגבלה); בענף 400 – ג5 (ללא הגבלה). הסיווג הוא ההיקף הכספי המרבי לאתר אחד, לא דירוג איכות.

באילו עבודות תעבורה אחזקות בעמ רשאי לעבוד?

לפי הרישום – בענפים 120 (כלונסאות), 130 (בטונים), 132 (חיפוי אבן ביבש או ברטוב על קירות מבנים קיימים), 200 (כבישים), 210 (עבודות עפר וחציבה), 400 (נמלים), כולל ענפי המשנה של הענף הראשי שבו הוא רשום, בהיקף שמתיר הסיווג בכל ענף.

האם האתר קשור לתעבורה אחזקות בעמ?

לא. זהו אתר מידע עצמאי שמציג את פרטי הפנקס כפי שפורסמו במאגר הפתוח. האתר אינו מייצג את הקבלן, אינו ממליץ עליו ואינו מעביר אליו פניות.

האתר אינו קשור לתעבורה אחזקות בעמ ואינו מעביר אליו פניות. ליצירת קשר עם הקבלן – השתמשו בפרטים בפנקס הרשמי. אתם הקבלן והפרטים שגויים, או מבקשים להסיר את העמוד? בקשת תיקון או הסרה.

מקור הנתונים: רשם הקבלנים, משרד הבינוי והשיכון – פנקס הקבלנים הרשומים (data.gov.il) – המאגר הפתוח ב-data.gov.il (עדכון המאגר: 17.8.2026). העיבוד, הספירות והחישובים נעשו באתר זה.

האתר אינו פנקס הקבלנים הרשמי. ייתכנו פערים בין המאגר הפתוח לבין המצב העדכני (למשל התליה, הקפאה או שינוי סיווג שטרם עודכנו). המקור המחייב הוא החיפוש הרשמי בפנקס הקבלנים ב-gov.il. באתר מוצגים רק שדות ציבוריים מהפנקס; פרטי קשר ושמות עובדים אינם מוצגים, ועסקים של יחידים (עוסקים) אינם מקבלים עמוד נפרד.

מתכננים פרויקט? ייעוץ חינם

שיחה קצרה עם בעל האתר (לא הקבלן שבעמוד): איזה קבלן וסיווג מתאימים לכם ומה לבדוק בהצעת המחיר

בשליחת הטופס אתם מאשרים את מדיניות הפרטיות. ללא התחייבות.

קבלנים נוספים ברמלה

📞 התקשרו עכשיוWhatsApp