קבלנים רשומים בכפר קרע
לפי המאגר הפתוח של פנקס הקבלנים (עדכון 17.8.2026) רשומים בכפר קרע 107 קבלנים: 47 חברות ושותפויות ו-60 עוסקים יחידים. בעמוד תמצאו את התפלגות הענפים והסיווגים בעיר, רשימת התאגידים הרשומים לפי א"ב וחיפוש לפי שם או מספר. לפני שמתקשרים – בדקו את הסטטוס העדכני בפנקס הרשמי.
- קבלנים רשומים
- 107
- מקום 37 מבין 162 היישובים באתר
- חברות ושותפויות
- 47
- מופיעות ברשימה בעמוד
- בענף שיפוצים (131)
- 18
- בסוג 5 (ללא הגבלה)
- 0
- לפחות בענף אחד
מה אומרים הנתונים על הקבלנים בכפר קרע
- הענף הנפוץ ביותר בין הקבלנים הרשומים בכפר קרע הוא 100 – בנייה: 40 קבלנים (37% מהרשומים בעיר, לעומת 47% בכל הארץ).
- 18 קבלנים רשומים בכפר קרע רשומים בענף 131 – שיפוצים (17% מהרשומים בעיר).
- אין בכפר קרע קבלן רשום בסוג 5 (היקף בלתי מוגבל) לפי המאגר. הסיווג נקבע לפי ההיקף הכספי שהקבלן רשאי לבצע, לא לפי איכות.
- 24% מהקבלנים הרשומים בכפר קרע נרשמו לראשונה בפנקס מ-2024 ואילך (בכל הארץ: 19%).
- 47 מהרשומים הם תאגידים (חברות, שותפויות ואגודות) ו-60 הם עוסקים יחידים.
קבלנים בכפר קרע לפי ענף
| ענף | קבלנים רשומים בכפר קרע | רשימה |
|---|---|---|
| 100 – בנייה | 40 | קבלני בניין בכפר קרע ← |
| 160 – חשמלאות ותקשורת במבנים | 29 | קבלני חשמל בכפר קרע ← |
| 131 – שיפוצים | 18 | קבלני שיפוצים בכפר קרע ← |
| 270 – קווי חשמל (צנרת וכבלים) ומערכות תאורת כבישים ורחובות | 12 | חיפוש |
| 130 – בטונים, בניית שלדים | 10 | חיפוש |
| 240 – הנחת קווי תקשורת | 10 | חיפוש |
| 200 – כבישים, תשתית ופיתוח | 9 | חיפוש |
| 260 – ביצוע קווי מים, ביוב וניקוז | 8 | חיפוש |
| 170 – מיתקני מיזוג אוויר וקירור | 4 | חיפוש |
| 190 – מיתקני תברואה (אינסטלציה ומערכות כיבוי אש) | 4 | חיפוש |
| 191 – מיתקני אנרגיה סולרית ותאים פוטו-וולטאים | 2 | חיפוש |
| 134 – איטום מבנים | 2 | חיפוש |
| 135 – הרחבת מבנים | 1 | חיפוש |
| 111 – פיתוח חצרות | 1 | חיפוש |
| 210 – עבודות עפר וחציבה | 1 | חיפוש |
- סוג ק10
- א165
- א21
- א31
- ב125
- ג145
- ג24
הסיווג קובע את ההיקף הכספי המרבי לאתר אחד – הסבר על סיווג קבלנים.
חיפוש קבלן בכפר קרע
חיפוש לפי שם או מספר, כולל עוסקים יחידים (שאינם מופיעים ברשימה למטה):
החיפוש רץ בדפדפן שלכם על עותק של המאגר הפתוח (data.gov.il) – אנחנו לא שומרים את מה שהקלדתם. זה כלי עזר מהיר בלבד: הסטטוס המחייב נמצא בחיפוש הרשמי של רשם הקבלנים ב-gov.il.
חברות קבלניות רשומות בכפר קרע
47 תאגידים לפי סדר א"ב. הסדר אינו דירוג, והופעה ברשימה אינה המלצה.
| שם הקבלן (כפי שרשום) | מס' קבלן | ענפים וסיווג | רשום מאז |
|---|---|---|---|
| א א ח עבודות חשמל ופיתוח בעמ | 34654 | 160 חשמלאות ותקשורת במבנים א3 · 270 קווי חשמל א1 | 2020 |
| א מ עבדאלגני חשמל בעמ | 39510 | 160 חשמלאות ותקשורת במבנים א1 | 2023 |
| אור רם חאטר בעמ | 33871 | 160 חשמלאות ותקשורת במבנים א1 · 240 הנחת קווי תקשורת א1 · 270 קווי חשמל א1 | 2019 |
| איטומי המזרח בעמ | 33519 | 134 איטום מבנים ב1 | 2019 |
| אלרכאן ליזמות והנדסה בעמ | 42278 | 100 בנייה ג1 · 131 שיפוצים א1 | 2025 |
| אמאנה מערכות בע"מ | 33837 | 160 חשמלאות ותקשורת במבנים א1 · 191 מיתקני אנרגיה סולרית ותאים פוטו-וולטאים א1 · 270 קווי חשמל א1 | 2019 |
| אסד כרים ניהול פרויקטים בע"מ | 38068 | 100 בנייה ג1 | 2022 |
| ב ע חמארשי הנדסה ובניה בעמ | 23923 | 100 בנייה ג1 | 2003 |
| בוני ברלין בע"מ | 39124 | 100 בנייה ג1 | 2023 |
| בני פואד עסלי בעמ | 22296 | 200 כבישים ג2 · 260 ביצוע קווי מים ב1 | 2000 |
| גאוי בטיחות בעמ | 36659 | 100 בנייה ג1 | 2021 |
| גזייל פלס בעמ | 38541 | 100 בנייה ג1 | 2023 |
| גרין ליין חשמל ושיפוצים בעמ | 40672 | 131 שיפוצים סוג ק | 2024 |
| ד גייזל הנדסה ובנייה בעמ | 31225 | 100 בנייה ג1 · 200 כבישים ג1 · 260 ביצוע קווי מים ב1 | 2016 |
| ודיע מערכות מיזוג אוויר בעמ | 34539 | 170 מיתקני מיזוג אוויר וקירור ב1 | 2020 |
| חטיב מוסטפא בעמ | 33111 | 260 ביצוע קווי מים ב1 | 2019 |
| חשמל זה אנחנו בעמ | 36060 | 160 חשמלאות ותקשורת במבנים א2 · 240 הנחת קווי תקשורת א1 · 270 קווי חשמל א1 | 2021 |
| טופ פיניש בניה ושיפוצים בעמ | 28118 | 100 בנייה ג1 | 2011 |
| י א שנדי בעמ | 29508 | 200 כבישים ג1 | 2014 |
| י ח קונסטיל בעמ | 36333 | 100 בנייה ג1 | 2021 |
| יוניברס פרוייקטים בע"מ | 40445 | 100 בנייה ג1 | 2024 |
| יחיא ראאד ובניו להשקעות בעמ | 37298 | 111 פיתוח חצרות א1 · 210 עבודות עפר וחציבה ב1 | 2022 |
| כ מ נ חשמל ומערכות בעמ | 42600 | 160 חשמלאות ותקשורת במבנים א1 | 2026 |
| כורדי הנדסה ובניין בעמ | 39149 | 100 בנייה ג1 | 2023 |
| כינעאן ניסים השקעות בע"מ | 40942 | 131 שיפוצים סוג ק | 2024 |
| לין לביצוע עבודות עפר בע"מ | 41076 | 200 כבישים ג1 · 260 ביצוע קווי מים ב1 | 2024 |
| מ ג ד חסונה פרויקטים בע"מ | 39465 | 100 בנייה ג1 | 2023 |
| מ מ כ השקעות ותיירות בעמ | 26775 | 100 בנייה ג1 · 260 ביצוע קווי מים ב1 | 2008 |
| מ ס אלקטרו מכניק בעמ | 29510 | 160 חשמלאות ותקשורת במבנים א1 · 240 הנחת קווי תקשורת א1 · 270 קווי חשמל א1 | 2014 |
| מ ס י עבודות חשמל בעמ | 33086 | 160 חשמלאות ותקשורת במבנים א1 | 2019 |
| מ.ג. פיתוח ואינסטלציה בע"מ | 33881 | 190 מיתקני תברואה א1 | 2019 |
| מארס הנדסת חשמל ותשתיות בעמ | 37234 | 240 הנחת קווי תקשורת א1 | 2022 |
| מגה פוינט הנדסה בעמ | 28648 | 100 בנייה ג1 | 2012 |
| מודולור אקספרס בעמ | 28117 | 100 בנייה ג2 | 2011 |
| מחראב הנדסה ובניה בעמ | 40003 | 100 בנייה ג1 | 2024 |
| מראזקה להשקעות ויזמות בעמ | 31468 | 100 בנייה ג1 · 200 כבישים ג1 | 2016 |
| ס מ א עבודות חשמל בעמ | 41170 | 160 חשמלאות ותקשורת במבנים א1 | 2024 |
| סולאר סיסטימס בעמ | 31862 | 160 חשמלאות ותקשורת במבנים א1 · 191 מיתקני אנרגיה סולרית ותאים פוטו-וולטאים א1 | 2017 |
| ע מ מגדלים שירותי בניה בעמ | 42654 | 100 בנייה ג1 | 2026 |
| ע ש ר חשמל בעמ | 27441 | 160 חשמלאות ותקשורת במבנים א1 | 2009 |
| ע. ע. מ. עקל הנדסה ובניה | 41478 | 100 בנייה ג1 | 2025 |
| עבאדי הנדסת חשמל בעמ | 27486 | 160 חשמלאות ותקשורת במבנים א1 | 2009 |
| עמיד הנדסת חשמל בעמ | 37161 | 160 חשמלאות ותקשורת במבנים א1 · 240 הנחת קווי תקשורת א1 · 270 קווי חשמל א1 | 2022 |
| ר א מ נור בניה ויזמות בע"מ | 39363 | 100 בנייה ג1 | 2023 |
| רז הנדסת חשמל בעמ | 22830 | 160 חשמלאות ותקשורת במבנים א1 · 270 קווי חשמל א1 | 2000 |
| ת מ פאזה בעמ | 36403 | 160 חשמלאות ותקשורת במבנים א1 · 240 הנחת קווי תקשורת א1 · 270 קווי חשמל א1 | 2021 |
| ת.מ.א עבודות חשמל ופיתוח | 42177 | 160 חשמלאות ותקשורת במבנים א1 | 2025 |
בדיקה רשמית בפנקס הקבלנים
הסטטוס המחייב (רשום, מוקפא, מותלה, מוחרג) והסיווג העדכני מופיעים רק בחיפוש הרשמי של רשם הקבלנים ב-gov.il – לפי מספר קבלן, ח"פ, שם, יישוב, ענף או סיווג. שם אפשר גם להדפיס אישור עם קוד QR.
שאלות נפוצות על קבלנים רשומים בכפר קרע
כמה קבלנים רשומים יש בכפר קרע?
לפי המאגר הפתוח של פנקס הקבלנים (עדכון 17.8.2026) רשומים בכפר קרע 107 קבלנים: 47 תאגידים ו-60 עוסקים יחידים. היישוב הוא היישוב הרשום של הקבלן; קבלן רשאי לעבוד בכל הארץ.
כמה קבלני שיפוצים רשומים יש בכפר קרע?
18 קבלנים מכפר קרע רשומים בענף 131 (שיפוצים). קבלן הרשום בענף הראשי 100 (בנייה) – 40 בכפר קרע – רשאי לבצע גם שיפוצים.
איך בודקים אם קבלן מכפר קרע רשום?
מחפשים אותו לפי מספר קבלן או ח"פ בחיפוש הרשמי של פנקס הקבלנים ב-gov.il. שם מופיעים הסטטוס העדכני (רשום, מוקפא, מותלה או מוחרג), הענפים והסיווג, ואפשר להדפיס אישור. בכלי החיפוש באתר אפשר לבצע בדיקה ראשונית מהירה.
למה לא כל הקבלנים בכפר קרע מופיעים ברשימה?
ברשימה מופיעים רק תאגידים (חברות ושותפויות). עוסקים יחידים הם אנשים פרטיים ולכן אינם מופיעים בשמם ברשימות האתר – אפשר לאתר אותם בכלי החיפוש או בפנקס הרשמי. בנוסף, קבלן שנרשם אחרי עדכון המאגר עוד לא יופיע.
האם הופעה ברשימה היא המלצה על הקבלן?
לא. האתר אינו מדרג או ממליץ על קבלנים. רישום בפנקס אומר שהקבלן עומד בתנאי הרישום, והסיווג קובע את ההיקף הכספי שמותר לו לבצע – לא את איכות העבודה. לפני חתימה כדאי לבדוק המלצות, הצעות מחיר כתובות וחוזה.
מקור הנתונים: רשם הקבלנים, משרד הבינוי והשיכון – פנקס הקבלנים הרשומים (data.gov.il) – המאגר הפתוח ב-data.gov.il (עדכון המאגר: 17.8.2026). העיבוד, הספירות והחישובים נעשו באתר זה.
האתר אינו פנקס הקבלנים הרשמי. ייתכנו פערים בין המאגר הפתוח לבין המצב העדכני (למשל התליה, הקפאה או שינוי סיווג שטרם עודכנו). המקור המחייב הוא החיפוש הרשמי בפנקס הקבלנים ב-gov.il. באתר מוצגים רק שדות ציבוריים מהפנקס; פרטי קשר ושמות עובדים אינם מוצגים, ועסקים של יחידים (עוסקים) אינם מקבלים עמוד נפרד. היישוב הוא היישוב הרשום של הקבלן במאגר; הקבלן רשאי לעבוד בכל הארץ.