קבלנים רשומים במבשרת ציון
לפי המאגר הפתוח של פנקס הקבלנים (עדכון 17.8.2026) רשומים במבשרת ציון 102 קבלנים: 63 חברות ושותפויות ו-39 עוסקים יחידים. בעמוד תמצאו את התפלגות הענפים והסיווגים בעיר, רשימת התאגידים הרשומים לפי א"ב וחיפוש לפי שם או מספר. לפני שמתקשרים – בדקו את הסטטוס העדכני בפנקס הרשמי.
- קבלנים רשומים
- 102
- מקום 40 מבין 162 היישובים באתר
- חברות ושותפויות
- 63
- מופיעות ברשימה בעמוד
- בענף שיפוצים (131)
- 17
- בסוג 5 (ללא הגבלה)
- 13
- לפחות בענף אחד
מה אומרים הנתונים על הקבלנים במבשרת ציון
- הענף הנפוץ ביותר בין הקבלנים הרשומים במבשרת ציון הוא 100 – בנייה: 57 קבלנים (56% מהרשומים בעיר, לעומת 47% בכל הארץ).
- 17 קבלנים רשומים במבשרת ציון רשומים בענף 131 – שיפוצים (17% מהרשומים בעיר).
- 13 מהקבלנים במבשרת ציון מסווגים בסוג 5 (היקף כספי בלתי מוגבל) לפחות בענף אחד. רוב הקבלנים בכל הארץ מסווגים בסוג 1 או בסוג ק.
- 17% מהקבלנים הרשומים במבשרת ציון נרשמו לראשונה בפנקס מ-2024 ואילך (בכל הארץ: 19%).
- 63 מהרשומים הם תאגידים (חברות, שותפויות ואגודות) ו-39 הם עוסקים יחידים.
קבלנים במבשרת ציון לפי ענף
| ענף | קבלנים רשומים במבשרת ציון | רשימה |
|---|---|---|
| 100 – בנייה | 57 | קבלני בניין במבשרת ציון ← |
| 200 – כבישים, תשתית ופיתוח | 24 | קבלני כבישים ותשתיות במבשרת ציון ← |
| 131 – שיפוצים | 17 | קבלני שיפוצים במבשרת ציון ← |
| 260 – ביצוע קווי מים, ביוב וניקוז | 14 | חיפוש |
| 160 – חשמלאות ותקשורת במבנים | 5 | חיפוש |
| 220 – עבודות אספלט | 5 | חיפוש |
| 111 – פיתוח חצרות | 5 | חיפוש |
| 240 – הנחת קווי תקשורת | 2 | חיפוש |
| 300 – גשרים | 2 | חיפוש |
| 170 – מיתקני מיזוג אוויר וקירור | 2 | חיפוש |
| 190 – מיתקני תברואה (אינסטלציה ומערכות כיבוי אש) | 2 | חיפוש |
| 210 – עבודות עפר וחציבה | 2 | חיפוש |
| 270 – קווי חשמל (צנרת וכבלים) ומערכות תאורת כבישים ורחובות | 1 | חיפוש |
| 500 – מערכות אלקטרומכאניות בתחנות שאיבה (בלא המבנה) | 1 | חיפוש |
| 135 – הרחבת מבנים | 1 | חיפוש |
| 171 – מיתקני הסקה | 1 | חיפוש |
| 130 – בטונים, בניית שלדים | 1 | חיפוש |
| 134 – איטום מבנים | 1 | חיפוש |
| 150 – קונסטרוקציות פלדה לעומס אדם ולגשרי צנרת | 1 | חיפוש |
- סוג ק8
- א124
- א22
- ב119
- ב22
- ב32
- ב41
- ב53
- ג148
- ג25
- ג311
- ג45
- ג514
הסיווג קובע את ההיקף הכספי המרבי לאתר אחד – הסבר על סיווג קבלנים.
חיפוש קבלן במבשרת ציון
חיפוש לפי שם או מספר, כולל עוסקים יחידים (שאינם מופיעים ברשימה למטה):
החיפוש רץ בדפדפן שלכם על עותק של המאגר הפתוח (data.gov.il) – אנחנו לא שומרים את מה שהקלדתם. זה כלי עזר מהיר בלבד: הסטטוס המחייב נמצא בחיפוש הרשמי של רשם הקבלנים ב-gov.il.
חברות קבלניות רשומות במבשרת ציון
63 תאגידים לפי סדר א"ב. הסדר אינו דירוג, והופעה ברשימה אינה המלצה.
| שם הקבלן (כפי שרשום) | מס' קבלן | ענפים וסיווג | רשום מאז |
|---|---|---|---|
| א בוטון עבודות עפר כבישים ופיתוח בע | 22749 | 200 כבישים ג5 · 220 עבודות אספלט ב1 · 260 ביצוע קווי מים ב1 | 2000 |
| או מי מערכות תקשורת ומחשוב בעמ | 34674 | 240 הנחת קווי תקשורת א1 | 2020 |
| או. אס. פי ניהול פרוייקטים וייצוג א | 35799 | 190 מיתקני תברואה א1 | 2021 |
| איטום קובי אזרד ובניו בעמ | 34679 | 134 איטום מבנים ב1 | 2020 |
| אליטק זק אלימלך בעמ | 23517 | 160 חשמלאות ותקשורת במבנים א2 | 2002 |
| אלישר הנדסה אזרחית בעמ | 28143 | 100 בנייה ג5 · 200 כבישים ג5 · 260 ביצוע קווי מים ב1 | 2011 |
| אלפא אנשי הבניה בע"מ | 41088 | 100 בנייה ג1 | 2024 |
| אמרלד הנדסה בעמ | 27034 | 100 בנייה ג1 | 2008 |
| אס.ג'י. פרוג'קטס בע"מ | 43023 | 150 קונסטרוקציות פלדה לעומס אדם ולגשרי צנרת א1 · 260 ביצוע קווי מים ב1 | 2026 |
| אסרף ירום חברה לבנין בעמ | 13590 | 100 בנייה ג3 | 1991 |
| אפרתה 2003 חברה לבנין בעמ | 29466 | 131 שיפוצים א1 | 2014 |
| ארז עד בניה ויזמות בע"מ | 42774 | 100 בנייה ג1 | 2026 |
| אריק פנחס בנייה כבישים ותשתיות בעמ | 28978 | 100 בנייה ג2 · 200 כבישים ג1 | 2013 |
| ארץ הצבי חב לעב בנין בעמ | 10193 | 100 בנייה ג2 | 2002 |
| בן שחר פרוייקטים בעמ | 43016 | 131 שיפוצים סוג ק | 2026 |
| ברעד חב לעב עפר פתוח כבשים בעמ | 11206 | 100 בנייה ג1 · 200 כבישים ג5 · 260 ביצוע קווי מים ב5 ועוד 1 | 1987 |
| גג אדום חב קבלנית בעמ | 15420 | 100 בנייה ג5 | 1993 |
| גוש סלע בעמ | 41670 | 200 כבישים ג1 | 2025 |
| גרמי לסר פרוייקטים בעמ | 37401 | 131 שיפוצים סוג ק | 2022 |
| דהן- קויתי בניה ויזמות בע"מ | 38562 | 100 בנייה ג1 | 2023 |
| דוד והרצל מיכאל תשתיות בעמ | 36291 | 200 כבישים ג3 | 2021 |
| דוד זכריה ובניו בעמ | 14954 | 200 כבישים ג5 · 220 עבודות אספלט ב1 · 260 ביצוע קווי מים ב3 ועוד 1 | 1992 |
| דוריה הנדסה בעמ | 38298 | 200 כבישים ג5 | 2023 |
| ה א ל תשתיות ופיתוח בעמ | 35915 | 200 כבישים ג2 · 210 עבודות עפר וחציבה ב1 · 260 ביצוע קווי מים ב2 | 2021 |
| הילה יזמות עבודות עפר הובלות ופיתוח | 29657 | 111 פיתוח חצרות א1 | 2014 |
| הנתיב קרצוף ופיתוח כבישים בעמ | 33441 | 200 כבישים ג3 · 220 עבודות אספלט ב1 · 260 ביצוע קווי מים ב1 | 2019 |
| חב אמיד שרותי בנוי והידור 1989 | 16878 | 100 בנייה ג1 · 131 שיפוצים א1 · 135 הרחבת מבנים א1 | 1994 |
| י ד ברזאני בעמ | 16040 | 100 בנייה ג3 · 200 כבישים ג5 · 260 ביצוע קווי מים ב5 ועוד 2 | 1994 |
| י מרדכי בניה והשקעות בעמ | 27157 | 130 בטונים ב1 · 131 שיפוצים א1 | 2008 |
| י. ד. ברזאני ביצוע מגורים | 42281 | 100 בנייה ג5 | 2025 |
| י.א גינון ופיתוח תשתיות ב | 41871 | 210 עבודות עפר וחציבה ב1 | 2025 |
| יגאל בלטר הנדסת מיזוג אויר בעמ | 18639 | 170 מיתקני מיזוג אוויר וקירור ב1 · 171 מיתקני הסקה ב1 | 1996 |
| יהונתן רושקה בעמ | 40513 | 100 בנייה ג1 | 2024 |
| יניב מהנדסים פיקוח בניה והשקעות בעמ | 24794 | 100 בנייה ג1 | 2005 |
| יסודות צור סלדט בניה בע"מ | 32633 | 100 בנייה ג5 | 2018 |
| ל ה יהלי השקעות בעמ | 34607 | 200 כבישים ג1 | 2020 |
| לאה ואבי סבן תכנון וביצוע בעמ; | 23393 | 100 בנייה ג1 | 2002 |
| מ אספלט 2003 בעמ | 29661 | 200 כבישים ג1 | 2014 |
| מ בן נחום בניה ויזמות בעמ | 38864 | 100 בנייה ג1 | 2023 |
| מ ד ר י ד חברה לבנין בעמ | 29677 | 100 בנייה ג1 · 111 פיתוח חצרות א1 | 2014 |
| מידל איסט א ל יזמות עיסקית בעמ | 24727 | 100 בנייה ג1 | 2005 |
| נ ש ת בנייה ויזמות בעמ | 29907 | 100 בנייה ג1 | 2014 |
| נ.ח.א מבשרת הנדסה בנייה ויזמות בעמ | 40731 | 100 בנייה ג1 | 2024 |
| נוה הרודיון בעמ | 9156 | 100 בנייה ג4 | 1984 |
| נתיבי רם בעמ | 22158 | 100 בנייה ג1 · 200 כבישים ג4 · 260 ביצוע קווי מים ב2 | 1999 |
| נתנאל יגודייב יזמות ושיפוצי יוקרה ב | 35723 | 131 שיפוצים סוג ק | 2021 |
| סגולי אברהם עבודות בנין בעמ | 29579 | 100 בנייה ג1 | 2014 |
| סיירת תשתיות בעמ | 39298 | 200 כבישים ג1 | 2023 |
| סקיי וויו 777 בניה בעמ | 40229 | 100 בנייה ג1 | 2024 |
| עופר אהרון חברה לעבודות בניה בעמ | 19934 | 100 בנייה ג5 | 1997 |
| פנחס גדעון ובניו בעמ | 21014 | 100 בנייה ג1 | 1999 |
| צור בר עם הנדסה בעמ | 38943 | 100 בנייה ג1 · 200 כבישים ג1 | 2023 |
| קינגדום הריסות מבנים בע"מ | 42310 | 100 בנייה ג1 | 2025 |
| ר א שליט פתוח בניה וייזום בעמ | 12850 | 100 בנייה ג3 | 1990 |
| ש ברזני פיתוח והשקעות בע"מ | 23055 | 111 פיתוח חצרות א1 · 200 כבישים ג3 · 260 ביצוע קווי מים ב1 | 2001 |
| ש ברזני תשתיות בעמ | 26038 | 111 פיתוח חצרות א1 · 200 כבישים ג4 · 260 ביצוע קווי מים ב1 | 2007 |
| ש ח ן כרמלי עבודות קבלניות בעמ | 17580 | 100 בנייה ג5 · 200 כבישים ג4 · 260 ביצוע קווי מים ב4 | 1995 |
| ש לירז חברה לבנין בעמ | 23473 | 100 בנייה ג5 | 2002 |
| ש מ ש ברזני בעמ | 26222 | 200 כבישים ג1 | 2007 |
| שיפוצים ירק בעמ | 40575 | 100 בנייה ג1 | 2024 |
| שכטר יוסף עבודות חשמל ותקשורות בעמ | 24468 | 160 חשמלאות ותקשורת במבנים א1 | 2004 |
| שמם חברה קבלנית לבנין בע"מ | 33351 | 100 בנייה ג1 | 2019 |
| שרון זקן עבודות עפר בע"מ | 41540 | 111 פיתוח חצרות א1 | 2025 |
בדיקה רשמית בפנקס הקבלנים
הסטטוס המחייב (רשום, מוקפא, מותלה, מוחרג) והסיווג העדכני מופיעים רק בחיפוש הרשמי של רשם הקבלנים ב-gov.il – לפי מספר קבלן, ח"פ, שם, יישוב, ענף או סיווג. שם אפשר גם להדפיס אישור עם קוד QR.
שאלות נפוצות על קבלנים רשומים במבשרת ציון
כמה קבלנים רשומים יש במבשרת ציון?
לפי המאגר הפתוח של פנקס הקבלנים (עדכון 17.8.2026) רשומים במבשרת ציון 102 קבלנים: 63 תאגידים ו-39 עוסקים יחידים. היישוב הוא היישוב הרשום של הקבלן; קבלן רשאי לעבוד בכל הארץ.
כמה קבלני שיפוצים רשומים יש במבשרת ציון?
17 קבלנים ממבשרת ציון רשומים בענף 131 (שיפוצים). קבלן הרשום בענף הראשי 100 (בנייה) – 57 במבשרת ציון – רשאי לבצע גם שיפוצים.
איך בודקים אם קבלן ממבשרת ציון רשום?
מחפשים אותו לפי מספר קבלן או ח"פ בחיפוש הרשמי של פנקס הקבלנים ב-gov.il. שם מופיעים הסטטוס העדכני (רשום, מוקפא, מותלה או מוחרג), הענפים והסיווג, ואפשר להדפיס אישור. בכלי החיפוש באתר אפשר לבצע בדיקה ראשונית מהירה.
למה לא כל הקבלנים במבשרת ציון מופיעים ברשימה?
ברשימה מופיעים רק תאגידים (חברות ושותפויות). עוסקים יחידים הם אנשים פרטיים ולכן אינם מופיעים בשמם ברשימות האתר – אפשר לאתר אותם בכלי החיפוש או בפנקס הרשמי. בנוסף, קבלן שנרשם אחרי עדכון המאגר עוד לא יופיע.
האם הופעה ברשימה היא המלצה על הקבלן?
לא. האתר אינו מדרג או ממליץ על קבלנים. רישום בפנקס אומר שהקבלן עומד בתנאי הרישום, והסיווג קובע את ההיקף הכספי שמותר לו לבצע – לא את איכות העבודה. לפני חתימה כדאי לבדוק המלצות, הצעות מחיר כתובות וחוזה.
מקור הנתונים: רשם הקבלנים, משרד הבינוי והשיכון – פנקס הקבלנים הרשומים (data.gov.il) – המאגר הפתוח ב-data.gov.il (עדכון המאגר: 17.8.2026). העיבוד, הספירות והחישובים נעשו באתר זה.
האתר אינו פנקס הקבלנים הרשמי. ייתכנו פערים בין המאגר הפתוח לבין המצב העדכני (למשל התליה, הקפאה או שינוי סיווג שטרם עודכנו). המקור המחייב הוא החיפוש הרשמי בפנקס הקבלנים ב-gov.il. באתר מוצגים רק שדות ציבוריים מהפנקס; פרטי קשר ושמות עובדים אינם מוצגים, ועסקים של יחידים (עוסקים) אינם מקבלים עמוד נפרד. היישוב הוא היישוב הרשום של הקבלן במאגר; הקבלן רשאי לעבוד בכל הארץ.