קבלן רשום בפנקס הקבלנים · לפי המאגר הפתוח
מגנזי תשתיות בע"מ – קבלן רשום מס' 7259
מגנזי תשתיות בע"מ מופיע במאגר הפתוח של פנקס הקבלנים (עדכון 17.8.2026) כקבלן רשום מספר 7259, עם היישוב אור יהודה. הקבלן רשום ב-6 ענפים: 100 (בנייה), 200 (כבישים), 260 (ביצוע קווי מים), 300 (גשרים), 400 (נמלים), 500 (מערכות אלקטרומכאניות בתחנות שאיבה). הסיווג הגבוה ביותר שלו הוא ג5 בענף 200 – היקף כספי בלתי מוגבל. רישום ראשון בפנקס: 19.10.1983.
פרטי הרישום
- שם (כפי שרשום בפנקס)
- מגנזי תשתיות בע"מ
- מספר קבלן
- 7259
- ח"פ / מספר תאגיד
- 510845571
- יישוב
- אור יהודה
- רישום ראשון בפנקס
- 19.10.1983
- מצב במאגר הפתוח
- רשום
ענפים וסיווג
| ענף | סיווג | היקף מרבי לאתר | בסיווג מאז | מצב |
|---|---|---|---|---|
| 100 – בנייה | ג4סוג 4 בקבוצה ג | עד 37.62 מיליון ש"ח | 1.3.2014 | רשום |
| 200 – כבישים, תשתית ופיתוח | ג5סוג 5 בקבוצה ג | ללא הגבלה | 6.4.2009 | רשום |
| 260 – ביצוע קווי מים, ביוב וניקוז | ב5סוג 5 בקבוצה ב | ללא הגבלה | 28.2.2013 | רשום |
| 300 – גשרים | ג3סוג 3 בקבוצה ג | עד 18.81 מיליון ש"ח | 9.12.1997 | רשום |
| 400 – נמלים, עבודות ימיות | ג4סוג 4 בקבוצה ג | עד 37.62 מיליון ש"ח | 6.9.1999 | רשום |
| 500 – מערכות אלקטרומכאניות בתחנות שאיבה (בלא המבנה) | ב1סוג 1 בקבוצה ב | עד 3.19 מיליון ש"ח | 19.11.2015 | רשום |
ההיקף הוא הסכום המרבי לאתר בנייה אחד כפי שמופיע במאגר (לפני מע"מ, צמוד למדד). הסיווג אינו ציון איכות – מה אומר הסיווג.
בדיקה רשמית בפנקס הקבלנים
הסטטוס המחייב (רשום, מוקפא, מותלה, מוחרג) והסיווג העדכני מופיעים רק בחיפוש הרשמי של רשם הקבלנים ב-gov.il – חפשו שם לפי מספר קבלן 7259. שם אפשר גם להדפיס אישור עם קוד QR.
לפני שחותמים עם קבלן
- ודאו בפנקס הרשמי שהשם והח"פ בחוזה זהים לרישום, ושהסטטוס אינו מוקפא, מותלה או מוחרג.
- בדקו שהענף מתאים לעבודה ושהסיווג מספיק להיקף שלה – מחשבון סיווג.
- השוו הצעות מחיר כתובות וחתמו על חוזה מפורט עם תשלומים לפי שלבים – צ'קליסט לפני חתימה.
שאלות נפוצות על מגנזי תשתיות בע"מ
האם מגנזי תשתיות בע"מ קבלן רשום?
לפי המאגר הפתוח של פנקס הקבלנים (עדכון 17.8.2026), מגנזי תשתיות בע"מ רשום כקבלן מספר 7259 ומצבו במאגר: רשום. הסטטוס עשוי להשתנות – את המצב המחייב בודקים בחיפוש הרשמי ב-gov.il לפי מספר הקבלן.
מה הסיווג של מגנזי תשתיות בע"מ?
בענף 100 – ג4 (עד 37.62 מיליון ש"ח); בענף 200 – ג5 (ללא הגבלה); בענף 260 – ב5 (ללא הגבלה); בענף 300 – ג3 (עד 18.81 מיליון ש"ח); בענף 400 – ג4 (עד 37.62 מיליון ש"ח); בענף 500 – ב1 (עד 3.19 מיליון ש"ח). הסיווג הוא ההיקף הכספי המרבי לאתר אחד, לא דירוג איכות.
באילו עבודות מגנזי תשתיות בע"מ רשאי לעבוד?
לפי הרישום – בענפים 100 (בנייה), 200 (כבישים), 260 (ביצוע קווי מים), 300 (גשרים), 400 (נמלים), 500 (מערכות אלקטרומכאניות בתחנות שאיבה), כולל ענפי המשנה של הענף הראשי שבו הוא רשום, בהיקף שמתיר הסיווג בכל ענף.
האם האתר קשור למגנזי תשתיות בע"מ?
לא. זהו אתר מידע עצמאי שמציג את פרטי הפנקס כפי שפורסמו במאגר הפתוח. האתר אינו מייצג את הקבלן, אינו ממליץ עליו ואינו מעביר אליו פניות.
האתר אינו קשור למגנזי תשתיות בע"מ ואינו מעביר אליו פניות. ליצירת קשר עם הקבלן – השתמשו בפרטים בפנקס הרשמי. אתם הקבלן והפרטים שגויים, או מבקשים להסיר את העמוד? בקשת תיקון או הסרה.
מקור הנתונים: רשם הקבלנים, משרד הבינוי והשיכון – פנקס הקבלנים הרשומים (data.gov.il) – המאגר הפתוח ב-data.gov.il (עדכון המאגר: 17.8.2026). העיבוד, הספירות והחישובים נעשו באתר זה.
האתר אינו פנקס הקבלנים הרשמי. ייתכנו פערים בין המאגר הפתוח לבין המצב העדכני (למשל התליה, הקפאה או שינוי סיווג שטרם עודכנו). המקור המחייב הוא החיפוש הרשמי בפנקס הקבלנים ב-gov.il. באתר מוצגים רק שדות ציבוריים מהפנקס; פרטי קשר ושמות עובדים אינם מוצגים, ועסקים של יחידים (עוסקים) אינם מקבלים עמוד נפרד.