קבלן רשום בפנקס הקבלנים · לפי המאגר הפתוח
אמארה גמיל תשתיות ובניה בעמ – קבלן רשום מס' 41285
אמארה גמיל תשתיות ובניה בעמ מופיע במאגר הפתוח של פנקס הקבלנים (עדכון 17.8.2026) כקבלן רשום מספר 41285, עם היישוב כפר כנא. הקבלן רשום ב-4 ענפים: 111 (פיתוח חצרות), 210 (עבודות עפר וחציבה), 220 (עבודות אספלט), 260 (ביצוע קווי מים). הסיווג הגבוה ביותר שלו הוא ב1 בענף 210 – עד 3.19 מיליון ש"ח לאתר בנייה. רישום ראשון בפנקס: 14.1.2025.
פרטי הרישום
- שם (כפי שרשום בפנקס)
- אמארה גמיל תשתיות ובניה בעמ
- מספר קבלן
- 41285
- ח"פ / מספר תאגיד
- 516640935
- יישוב
- כפר כנא
- רישום ראשון בפנקס
- 14.1.2025
- מצב במאגר הפתוח
- רשום
ענפים וסיווג
| ענף | סיווג | היקף מרבי לאתר | בסיווג מאז | מצב |
|---|---|---|---|---|
| 111 – פיתוח חצרות | א1סוג 1 בקבוצה א | עד 1.95 מיליון ש"ח | 1.7.2026 | רשום |
| 210 – עבודות עפר וחציבה | ב1סוג 1 בקבוצה ב | עד 3.19 מיליון ש"ח | 1.7.2026 | רשום |
| 220 – עבודות אספלט | ב1סוג 1 בקבוצה ב | עד 3.19 מיליון ש"ח | 1.7.2026 | רשום |
| 260 – ביצוע קווי מים, ביוב וניקוז | ב1סוג 1 בקבוצה ב | עד 3.19 מיליון ש"ח | 14.1.2025 | רשום |
ההיקף הוא הסכום המרבי לאתר בנייה אחד כפי שמופיע במאגר (לפני מע"מ, צמוד למדד). הסיווג אינו ציון איכות – מה אומר הסיווג.
בדיקה רשמית בפנקס הקבלנים
הסטטוס המחייב (רשום, מוקפא, מותלה, מוחרג) והסיווג העדכני מופיעים רק בחיפוש הרשמי של רשם הקבלנים ב-gov.il – חפשו שם לפי מספר קבלן 41285. שם אפשר גם להדפיס אישור עם קוד QR.
לפני שחותמים עם קבלן
- ודאו בפנקס הרשמי שהשם והח"פ בחוזה זהים לרישום, ושהסטטוס אינו מוקפא, מותלה או מוחרג.
- בדקו שהענף מתאים לעבודה ושהסיווג מספיק להיקף שלה – מחשבון סיווג.
- השוו הצעות מחיר כתובות וחתמו על חוזה מפורט עם תשלומים לפי שלבים – צ'קליסט לפני חתימה.
שאלות נפוצות על אמארה גמיל תשתיות ובניה בעמ
האם אמארה גמיל תשתיות ובניה בעמ קבלן רשום?
לפי המאגר הפתוח של פנקס הקבלנים (עדכון 17.8.2026), אמארה גמיל תשתיות ובניה בעמ רשום כקבלן מספר 41285 ומצבו במאגר: רשום. הסטטוס עשוי להשתנות – את המצב המחייב בודקים בחיפוש הרשמי ב-gov.il לפי מספר הקבלן.
מה הסיווג של אמארה גמיל תשתיות ובניה בעמ?
בענף 111 – א1 (עד 1.95 מיליון ש"ח); בענף 210 – ב1 (עד 3.19 מיליון ש"ח); בענף 220 – ב1 (עד 3.19 מיליון ש"ח); בענף 260 – ב1 (עד 3.19 מיליון ש"ח). הסיווג הוא ההיקף הכספי המרבי לאתר אחד, לא דירוג איכות.
באילו עבודות אמארה גמיל תשתיות ובניה בעמ רשאי לעבוד?
לפי הרישום – בענפים 111 (פיתוח חצרות), 210 (עבודות עפר וחציבה), 220 (עבודות אספלט), 260 (ביצוע קווי מים), בהיקף שמתיר הסיווג בכל ענף.
האם האתר קשור לאמארה גמיל תשתיות ובניה בעמ?
לא. זהו אתר מידע עצמאי שמציג את פרטי הפנקס כפי שפורסמו במאגר הפתוח. האתר אינו מייצג את הקבלן, אינו ממליץ עליו ואינו מעביר אליו פניות.
האתר אינו קשור לאמארה גמיל תשתיות ובניה בעמ ואינו מעביר אליו פניות. ליצירת קשר עם הקבלן – השתמשו בפרטים בפנקס הרשמי. אתם הקבלן והפרטים שגויים, או מבקשים להסיר את העמוד? בקשת תיקון או הסרה.
מקור הנתונים: רשם הקבלנים, משרד הבינוי והשיכון – פנקס הקבלנים הרשומים (data.gov.il) – המאגר הפתוח ב-data.gov.il (עדכון המאגר: 17.8.2026). העיבוד, הספירות והחישובים נעשו באתר זה.
האתר אינו פנקס הקבלנים הרשמי. ייתכנו פערים בין המאגר הפתוח לבין המצב העדכני (למשל התליה, הקפאה או שינוי סיווג שטרם עודכנו). המקור המחייב הוא החיפוש הרשמי בפנקס הקבלנים ב-gov.il. באתר מוצגים רק שדות ציבוריים מהפנקס; פרטי קשר ושמות עובדים אינם מוצגים, ועסקים של יחידים (עוסקים) אינם מקבלים עמוד נפרד.