קבלן רשום בפנקס הקבלנים · לפי המאגר הפתוח
ישרא נוי בניה ותשתיות ופיתוח בעמ – קבלן רשום מס' 34258
ישרא נוי בניה ותשתיות ופיתוח בעמ מופיע במאגר הפתוח של פנקס הקבלנים (עדכון 17.8.2026) כקבלן רשום מספר 34258, עם היישוב נתיבות. הקבלן רשום ב-4 ענפים: 200 (כבישים), 210 (עבודות עפר וחציבה), 220 (עבודות אספלט), 260 (ביצוע קווי מים). הסיווג הגבוה ביותר שלו הוא ג1 בענף 200 – עד 5.33 מיליון ש"ח לאתר בנייה. רישום ראשון בפנקס: 2.1.2020.
פרטי הרישום
- שם (כפי שרשום בפנקס)
- ישרא נוי בניה ותשתיות ופיתוח בעמ
- מספר קבלן
- 34258
- ח"פ / מספר תאגיד
- 514224104
- יישוב
- נתיבות
- רישום ראשון בפנקס
- 2.1.2020
- מצב במאגר הפתוח
- רשום
ענפים וסיווג
| ענף | סיווג | היקף מרבי לאתר | בסיווג מאז | מצב |
|---|---|---|---|---|
| 200 – כבישים, תשתית ופיתוח | ג1סוג 1 בקבוצה ג | עד 5.33 מיליון ש"ח | 26.2.2026 | רשום |
| 210 – עבודות עפר וחציבה | ב1סוג 1 בקבוצה ב | עד 3.19 מיליון ש"ח | 2.1.2020 | רשום |
| 220 – עבודות אספלט | ב1סוג 1 בקבוצה ב | עד 3.19 מיליון ש"ח | 2.1.2020 | רשום |
| 260 – ביצוע קווי מים, ביוב וניקוז | ב1סוג 1 בקבוצה ב | עד 3.19 מיליון ש"ח | 26.2.2026 | רשום |
ההיקף הוא הסכום המרבי לאתר בנייה אחד כפי שמופיע במאגר (לפני מע"מ, צמוד למדד). הסיווג אינו ציון איכות – מה אומר הסיווג.
בדיקה רשמית בפנקס הקבלנים
הסטטוס המחייב (רשום, מוקפא, מותלה, מוחרג) והסיווג העדכני מופיעים רק בחיפוש הרשמי של רשם הקבלנים ב-gov.il – חפשו שם לפי מספר קבלן 34258. שם אפשר גם להדפיס אישור עם קוד QR.
לפני שחותמים עם קבלן
- ודאו בפנקס הרשמי שהשם והח"פ בחוזה זהים לרישום, ושהסטטוס אינו מוקפא, מותלה או מוחרג.
- בדקו שהענף מתאים לעבודה ושהסיווג מספיק להיקף שלה – מחשבון סיווג.
- השוו הצעות מחיר כתובות וחתמו על חוזה מפורט עם תשלומים לפי שלבים – צ'קליסט לפני חתימה.
שאלות נפוצות על ישרא נוי בניה ותשתיות ופיתוח בעמ
האם ישרא נוי בניה ותשתיות ופיתוח בעמ קבלן רשום?
לפי המאגר הפתוח של פנקס הקבלנים (עדכון 17.8.2026), ישרא נוי בניה ותשתיות ופיתוח בעמ רשום כקבלן מספר 34258 ומצבו במאגר: רשום. הסטטוס עשוי להשתנות – את המצב המחייב בודקים בחיפוש הרשמי ב-gov.il לפי מספר הקבלן.
מה הסיווג של ישרא נוי בניה ותשתיות ופיתוח בעמ?
בענף 200 – ג1 (עד 5.33 מיליון ש"ח); בענף 210 – ב1 (עד 3.19 מיליון ש"ח); בענף 220 – ב1 (עד 3.19 מיליון ש"ח); בענף 260 – ב1 (עד 3.19 מיליון ש"ח). הסיווג הוא ההיקף הכספי המרבי לאתר אחד, לא דירוג איכות.
באילו עבודות ישרא נוי בניה ותשתיות ופיתוח בעמ רשאי לעבוד?
לפי הרישום – בענפים 200 (כבישים), 210 (עבודות עפר וחציבה), 220 (עבודות אספלט), 260 (ביצוע קווי מים), כולל ענפי המשנה של הענף הראשי שבו הוא רשום, בהיקף שמתיר הסיווג בכל ענף.
האם האתר קשור לישרא נוי בניה ותשתיות ופיתוח בעמ?
לא. זהו אתר מידע עצמאי שמציג את פרטי הפנקס כפי שפורסמו במאגר הפתוח. האתר אינו מייצג את הקבלן, אינו ממליץ עליו ואינו מעביר אליו פניות.
האתר אינו קשור לישרא נוי בניה ותשתיות ופיתוח בעמ ואינו מעביר אליו פניות. ליצירת קשר עם הקבלן – השתמשו בפרטים בפנקס הרשמי. אתם הקבלן והפרטים שגויים, או מבקשים להסיר את העמוד? בקשת תיקון או הסרה.
מקור הנתונים: רשם הקבלנים, משרד הבינוי והשיכון – פנקס הקבלנים הרשומים (data.gov.il) – המאגר הפתוח ב-data.gov.il (עדכון המאגר: 17.8.2026). העיבוד, הספירות והחישובים נעשו באתר זה.
האתר אינו פנקס הקבלנים הרשמי. ייתכנו פערים בין המאגר הפתוח לבין המצב העדכני (למשל התליה, הקפאה או שינוי סיווג שטרם עודכנו). המקור המחייב הוא החיפוש הרשמי בפנקס הקבלנים ב-gov.il. באתר מוצגים רק שדות ציבוריים מהפנקס; פרטי קשר ושמות עובדים אינם מוצגים, ועסקים של יחידים (עוסקים) אינם מקבלים עמוד נפרד.