קבלן רשום בפנקס הקבלנים · לפי המאגר הפתוח
יצחק עמנואל ובניו בעמ – קבלן רשום מס' 10404
יצחק עמנואל ובניו בעמ מופיע במאגר הפתוח של פנקס הקבלנים (עדכון 17.8.2026) כקבלן רשום מספר 10404, עם היישוב טבריה. הקבלן רשום ב-5 ענפים: 100 (בנייה), 200 (כבישים), 240 (הנחת קווי תקשורת), 260 (ביצוע קווי מים), 270 (קווי חשמל). הסיווג הגבוה ביותר שלו הוא ג2 בענף 100 – עד 9.41 מיליון ש"ח לאתר בנייה (ובבנייה למגורים עד 3,000 מ"ר). רישום ראשון בפנקס: 24.11.1985.
פרטי הרישום
- שם (כפי שרשום בפנקס)
- יצחק עמנואל ובניו בעמ
- מספר קבלן
- 10404
- ח"פ / מספר תאגיד
- 511021214
- יישוב
- טבריה
- רישום ראשון בפנקס
- 24.11.1985
- מצב במאגר הפתוח
- רשום
ענפים וסיווג
| ענף | סיווג | היקף מרבי לאתר | בסיווג מאז | מצב |
|---|---|---|---|---|
| 100 – בנייה | ג2סוג 2 בקבוצה ג | עד 9.41 מיליון ש"ח | 10.12.2014 | רשום |
| 200 – כבישים, תשתית ופיתוח | ג2סוג 2 בקבוצה ג | עד 9.41 מיליון ש"ח | 15.7.2014 | רשום |
| 240 – הנחת קווי תקשורת | א3סוג 3 בקבוצה א | עד 7.79 מיליון ש"ח | 11.1.2002 | רשום |
| 260 – ביצוע קווי מים, ביוב וניקוז | ב1סוג 1 בקבוצה ב | עד 3.19 מיליון ש"ח | 24.11.1985 | רשום |
| 270 – קווי חשמל (צנרת וכבלים) ומערכות תאורת כבישים ורחובות | א2סוג 2 בקבוצה א | עד 3.9 מיליון ש"ח | 18.2.2008 | רשום |
ההיקף הוא הסכום המרבי לאתר בנייה אחד כפי שמופיע במאגר (לפני מע"מ, צמוד למדד). הסיווג אינו ציון איכות – מה אומר הסיווג.
בדיקה רשמית בפנקס הקבלנים
הסטטוס המחייב (רשום, מוקפא, מותלה, מוחרג) והסיווג העדכני מופיעים רק בחיפוש הרשמי של רשם הקבלנים ב-gov.il – חפשו שם לפי מספר קבלן 10404. שם אפשר גם להדפיס אישור עם קוד QR.
לפני שחותמים עם קבלן
- ודאו בפנקס הרשמי שהשם והח"פ בחוזה זהים לרישום, ושהסטטוס אינו מוקפא, מותלה או מוחרג.
- בדקו שהענף מתאים לעבודה ושהסיווג מספיק להיקף שלה – מחשבון סיווג.
- השוו הצעות מחיר כתובות וחתמו על חוזה מפורט עם תשלומים לפי שלבים – צ'קליסט לפני חתימה.
שאלות נפוצות על יצחק עמנואל ובניו בעמ
האם יצחק עמנואל ובניו בעמ קבלן רשום?
לפי המאגר הפתוח של פנקס הקבלנים (עדכון 17.8.2026), יצחק עמנואל ובניו בעמ רשום כקבלן מספר 10404 ומצבו במאגר: רשום. הסטטוס עשוי להשתנות – את המצב המחייב בודקים בחיפוש הרשמי ב-gov.il לפי מספר הקבלן.
מה הסיווג של יצחק עמנואל ובניו בעמ?
בענף 100 – ג2 (עד 9.41 מיליון ש"ח); בענף 200 – ג2 (עד 9.41 מיליון ש"ח); בענף 240 – א3 (עד 7.79 מיליון ש"ח); בענף 260 – ב1 (עד 3.19 מיליון ש"ח); בענף 270 – א2 (עד 3.9 מיליון ש"ח). הסיווג הוא ההיקף הכספי המרבי לאתר אחד, לא דירוג איכות.
באילו עבודות יצחק עמנואל ובניו בעמ רשאי לעבוד?
לפי הרישום – בענפים 100 (בנייה), 200 (כבישים), 240 (הנחת קווי תקשורת), 260 (ביצוע קווי מים), 270 (קווי חשמל), כולל ענפי המשנה של הענף הראשי שבו הוא רשום, בהיקף שמתיר הסיווג בכל ענף.
האם האתר קשור ליצחק עמנואל ובניו בעמ?
לא. זהו אתר מידע עצמאי שמציג את פרטי הפנקס כפי שפורסמו במאגר הפתוח. האתר אינו מייצג את הקבלן, אינו ממליץ עליו ואינו מעביר אליו פניות.
האתר אינו קשור ליצחק עמנואל ובניו בעמ ואינו מעביר אליו פניות. ליצירת קשר עם הקבלן – השתמשו בפרטים בפנקס הרשמי. אתם הקבלן והפרטים שגויים, או מבקשים להסיר את העמוד? בקשת תיקון או הסרה.
מקור הנתונים: רשם הקבלנים, משרד הבינוי והשיכון – פנקס הקבלנים הרשומים (data.gov.il) – המאגר הפתוח ב-data.gov.il (עדכון המאגר: 17.8.2026). העיבוד, הספירות והחישובים נעשו באתר זה.
האתר אינו פנקס הקבלנים הרשמי. ייתכנו פערים בין המאגר הפתוח לבין המצב העדכני (למשל התליה, הקפאה או שינוי סיווג שטרם עודכנו). המקור המחייב הוא החיפוש הרשמי בפנקס הקבלנים ב-gov.il. באתר מוצגים רק שדות ציבוריים מהפנקס; פרטי קשר ושמות עובדים אינם מוצגים, ועסקים של יחידים (עוסקים) אינם מקבלים עמוד נפרד.