קבלנים רשומים במעלות-תרשיחא
לפי המאגר הפתוח של פנקס הקבלנים (עדכון 17.8.2026) רשומים במעלות-תרשיחא 22 קבלנים: 13 חברות ושותפויות ו-9 עוסקים יחידים. בעמוד תמצאו את התפלגות הענפים והסיווגים בעיר, רשימת התאגידים הרשומים לפי א"ב וחיפוש לפי שם או מספר. לפני שמתקשרים – בדקו את הסטטוס העדכני בפנקס הרשמי.
- קבלנים רשומים
- 22
- מקום 131 מבין 162 היישובים באתר
- חברות ושותפויות
- 13
- מופיעות ברשימה בעמוד
- בענף שיפוצים (131)
- 7
- בסוג 5 (ללא הגבלה)
- 0
- לפחות בענף אחד
מה אומרים הנתונים על הקבלנים במעלות-תרשיחא
- הענף הנפוץ ביותר בין הקבלנים הרשומים במעלות-תרשיחא הוא 100 – בנייה: 8 קבלנים (36% מהרשומים בעיר, לעומת 47% בכל הארץ).
- 7 קבלנים רשומים במעלות-תרשיחא רשומים בענף 131 – שיפוצים (32% מהרשומים בעיר).
- אין במעלות-תרשיחא קבלן רשום בסוג 5 (היקף בלתי מוגבל) לפי המאגר. הסיווג נקבע לפי ההיקף הכספי שהקבלן רשאי לבצע, לא לפי איכות.
- 9% מהקבלנים הרשומים במעלות-תרשיחא נרשמו לראשונה בפנקס מ-2024 ואילך (בכל הארץ: 19%).
- 13 מהרשומים הם תאגידים (חברות, שותפויות ואגודות) ו-9 הם עוסקים יחידים.
קבלנים במעלות-תרשיחא לפי ענף
| ענף | קבלנים רשומים במעלות-תרשיחא | רשימה |
|---|---|---|
| 100 – בנייה | 8 | חיפוש |
| 131 – שיפוצים | 7 | חיפוש |
| 260 – ביצוע קווי מים, ביוב וניקוז | 6 | חיפוש |
| 200 – כבישים, תשתית ופיתוח | 4 | חיפוש |
| 160 – חשמלאות ותקשורת במבנים | 4 | חיפוש |
| 170 – מיתקני מיזוג אוויר וקירור | 4 | חיפוש |
| 111 – פיתוח חצרות | 3 | חיפוש |
| 240 – הנחת קווי תקשורת | 2 | חיפוש |
| 270 – קווי חשמל (צנרת וכבלים) ומערכות תאורת כבישים ורחובות | 2 | חיפוש |
| 120 – כלונסאות, מיקרופייל וקירות סלארי | 2 | חיפוש |
| 210 – עבודות עפר וחציבה | 2 | חיפוש |
| 130 – בטונים, בניית שלדים | 1 | חיפוש |
| 135 – הרחבת מבנים | 1 | חיפוש |
- סוג ק4
- א117
- ב112
- ב21
- ג17
- ג22
- ג43
הסיווג קובע את ההיקף הכספי המרבי לאתר אחד – הסבר על סיווג קבלנים.
חיפוש קבלן במעלות-תרשיחא
חיפוש לפי שם או מספר, כולל עוסקים יחידים (שאינם מופיעים ברשימה למטה):
החיפוש רץ בדפדפן שלכם על עותק של המאגר הפתוח (data.gov.il) – אנחנו לא שומרים את מה שהקלדתם. זה כלי עזר מהיר בלבד: הסטטוס המחייב נמצא בחיפוש הרשמי של רשם הקבלנים ב-gov.il.
חברות קבלניות רשומות במעלות-תרשיחא
13 תאגידים לפי סדר א"ב. הסדר אינו דירוג, והופעה ברשימה אינה המלצה.
| שם הקבלן (כפי שרשום) | מס' קבלן | ענפים וסיווג | רשום מאז |
|---|---|---|---|
| אבו חסאן ובניו בעמ | 27578 | 100 בנייה ג1 · 120 כלונסאות א1 · 200 כבישים ג1 ועוד 1 | 2009 |
| אפסילון אנרגיה בע"מ | 32701 | 170 מיתקני מיזוג אוויר וקירור ב1 | 2018 |
| בלאל טרקטורים בעמ | 38893 | 111 פיתוח חצרות א1 · 210 עבודות עפר וחציבה ב1 · 260 ביצוע קווי מים ב1 | 2023 |
| בנאבגי.ש.תכנון ניהול פרויקטים ויזמו | 38112 | 131 שיפוצים סוג ק | 2022 |
| גרזוזי ובניו בעמ | 23045 | 131 שיפוצים סוג ק · 260 ביצוע קווי מים ב1 | 2001 |
| הלן טופ אלקטריק בעמ | 34275 | 160 חשמלאות ותקשורת במבנים א1 · 170 מיתקני מיזוג אוויר וקירור ב1 · 240 הנחת קווי תקשורת א1 ועוד 1 | 2020 |
| ז ממן אחזקות 2007 בעמ | 27915 | 170 מיתקני מיזוג אוויר וקירור ב1 | 2010 |
| יוסף אבו חסאן פיתוח והנדסה בעמ | 27455 | 100 בנייה ג2 · 111 פיתוח חצרות א1 · 200 כבישים ג4 ועוד 1 | 2009 |
| לב אור חנן בע"מ | 34378 | 160 חשמלאות ותקשורת במבנים א1 | 2020 |
| מ ח רמות בניה ופיתוח בעמ | 21274 | 100 בנייה ג4 · 200 כבישים ג2 · 260 ביצוע קווי מים ב1 | 1998 |
| מ ס ט לתכנון וביצוע בעמ | 30240 | 100 בנייה ג4 | 2015 |
| נקע בוני הגליל בעמ | 22541 | 100 בנייה ג1 · 200 כבישים ג1 · 260 ביצוע קווי מים ב1 | 2000 |
| ע מ גינון ופיתוח בעמ | 41156 | 111 פיתוח חצרות א1 · 120 כלונסאות א1 · 210 עבודות עפר וחציבה ב1 | 2024 |
בדיקה רשמית בפנקס הקבלנים
הסטטוס המחייב (רשום, מוקפא, מותלה, מוחרג) והסיווג העדכני מופיעים רק בחיפוש הרשמי של רשם הקבלנים ב-gov.il – לפי מספר קבלן, ח"פ, שם, יישוב, ענף או סיווג. שם אפשר גם להדפיס אישור עם קוד QR.
שאלות נפוצות על קבלנים רשומים במעלות-תרשיחא
כמה קבלנים רשומים יש במעלות-תרשיחא?
לפי המאגר הפתוח של פנקס הקבלנים (עדכון 17.8.2026) רשומים במעלות-תרשיחא 22 קבלנים: 13 תאגידים ו-9 עוסקים יחידים. היישוב הוא היישוב הרשום של הקבלן; קבלן רשאי לעבוד בכל הארץ.
כמה קבלני שיפוצים רשומים יש במעלות-תרשיחא?
7 קבלנים ממעלות-תרשיחא רשומים בענף 131 (שיפוצים). קבלן הרשום בענף הראשי 100 (בנייה) – 8 במעלות-תרשיחא – רשאי לבצע גם שיפוצים.
איך בודקים אם קבלן ממעלות-תרשיחא רשום?
מחפשים אותו לפי מספר קבלן או ח"פ בחיפוש הרשמי של פנקס הקבלנים ב-gov.il. שם מופיעים הסטטוס העדכני (רשום, מוקפא, מותלה או מוחרג), הענפים והסיווג, ואפשר להדפיס אישור. בכלי החיפוש באתר אפשר לבצע בדיקה ראשונית מהירה.
למה לא כל הקבלנים במעלות-תרשיחא מופיעים ברשימה?
ברשימה מופיעים רק תאגידים (חברות ושותפויות). עוסקים יחידים הם אנשים פרטיים ולכן אינם מופיעים בשמם ברשימות האתר – אפשר לאתר אותם בכלי החיפוש או בפנקס הרשמי. בנוסף, קבלן שנרשם אחרי עדכון המאגר עוד לא יופיע.
האם הופעה ברשימה היא המלצה על הקבלן?
לא. האתר אינו מדרג או ממליץ על קבלנים. רישום בפנקס אומר שהקבלן עומד בתנאי הרישום, והסיווג קובע את ההיקף הכספי שמותר לו לבצע – לא את איכות העבודה. לפני חתימה כדאי לבדוק המלצות, הצעות מחיר כתובות וחוזה.
מקור הנתונים: רשם הקבלנים, משרד הבינוי והשיכון – פנקס הקבלנים הרשומים (data.gov.il) – המאגר הפתוח ב-data.gov.il (עדכון המאגר: 17.8.2026). העיבוד, הספירות והחישובים נעשו באתר זה.
האתר אינו פנקס הקבלנים הרשמי. ייתכנו פערים בין המאגר הפתוח לבין המצב העדכני (למשל התליה, הקפאה או שינוי סיווג שטרם עודכנו). המקור המחייב הוא החיפוש הרשמי בפנקס הקבלנים ב-gov.il. באתר מוצגים רק שדות ציבוריים מהפנקס; פרטי קשר ושמות עובדים אינם מוצגים, ועסקים של יחידים (עוסקים) אינם מקבלים עמוד נפרד. היישוב הוא היישוב הרשום של הקבלן במאגר; הקבלן רשאי לעבוד בכל הארץ.