קבלנים רשומים בכפר סבא
לפי המאגר הפתוח של פנקס הקבלנים (עדכון 17.8.2026) רשומים בכפר סבא 206 קבלנים: 91 חברות ושותפויות ו-115 עוסקים יחידים. בעמוד תמצאו את התפלגות הענפים והסיווגים בעיר, רשימת התאגידים הרשומים לפי א"ב וחיפוש לפי שם או מספר. לפני שמתקשרים – בדקו את הסטטוס העדכני בפנקס הרשמי.
- קבלנים רשומים
- 206
- מקום 18 מבין 162 היישובים באתר
- חברות ושותפויות
- 91
- מופיעות ברשימה בעמוד
- בענף שיפוצים (131)
- 58
- בסוג 5 (ללא הגבלה)
- 9
- לפחות בענף אחד
מה אומרים הנתונים על הקבלנים בכפר סבא
- הענף הנפוץ ביותר בין הקבלנים הרשומים בכפר סבא הוא 100 – בנייה: 96 קבלנים (47% מהרשומים בעיר, לעומת 47% בכל הארץ).
- 58 קבלנים רשומים בכפר סבא רשומים בענף 131 – שיפוצים (28% מהרשומים בעיר).
- 9 מהקבלנים בכפר סבא מסווגים בסוג 5 (היקף כספי בלתי מוגבל) לפחות בענף אחד. רוב הקבלנים בכל הארץ מסווגים בסוג 1 או בסוג ק.
- 12% מהקבלנים הרשומים בכפר סבא נרשמו לראשונה בפנקס מ-2024 ואילך (בכל הארץ: 19%).
- 91 מהרשומים הם תאגידים (חברות, שותפויות ואגודות) ו-115 הם עוסקים יחידים.
קבלנים בכפר סבא לפי ענף
| ענף | קבלנים רשומים בכפר סבא | רשימה |
|---|---|---|
| 100 – בנייה | 96 | קבלני בניין בכפר סבא ← |
| 131 – שיפוצים | 58 | קבלני שיפוצים בכפר סבא ← |
| 160 – חשמלאות ותקשורת במבנים | 22 | קבלני חשמל בכפר סבא ← |
| 260 – ביצוע קווי מים, ביוב וניקוז | 11 | חיפוש |
| 200 – כבישים, תשתית ופיתוח | 10 | חיפוש |
| 270 – קווי חשמל (צנרת וכבלים) ומערכות תאורת כבישים ורחובות | 7 | חיפוש |
| 130 – בטונים, בניית שלדים | 7 | חיפוש |
| 111 – פיתוח חצרות | 6 | חיפוש |
| 170 – מיתקני מיזוג אוויר וקירור | 5 | חיפוש |
| 240 – הנחת קווי תקשורת | 4 | חיפוש |
| 190 – מיתקני תברואה (אינסטלציה ומערכות כיבוי אש) | 4 | חיפוש |
| 134 – איטום מבנים | 4 | חיפוש |
| 135 – הרחבת מבנים | 3 | חיפוש |
| 191 – מיתקני אנרגיה סולרית ותאים פוטו-וולטאים | 3 | חיפוש |
| 120 – כלונסאות, מיקרופייל וקירות סלארי | 2 | חיפוש |
| 140 – בנייה טרומית | 1 | חיפוש |
| 300 – גשרים | 1 | חיפוש |
| 500 – מערכות אלקטרומכאניות בתחנות שאיבה (בלא המבנה) | 1 | חיפוש |
| 180 – מעליות ומדרגות נעות | 1 | חיפוש |
| 171 – מיתקני הסקה | 1 | חיפוש |
| 133 – דריכת בטון באתר | 1 | חיפוש |
| 132 – חיפוי אבן ביבש או ברטוב על קירות מבנים קיימים | 1 | חיפוש |
| 210 – עבודות עפר וחציבה | 1 | חיפוש |
| 150 – קונסטרוקציות פלדה לעומס אדם ולגשרי צנרת | 1 | חיפוש |
- סוג ק28
- א174
- א25
- א31
- א42
- ב123
- ב24
- ב35
- ב51
- ג170
- ג214
- ג37
- ג48
- ג59
הסיווג קובע את ההיקף הכספי המרבי לאתר אחד – הסבר על סיווג קבלנים.
חיפוש קבלן בכפר סבא
חיפוש לפי שם או מספר, כולל עוסקים יחידים (שאינם מופיעים ברשימה למטה):
החיפוש רץ בדפדפן שלכם על עותק של המאגר הפתוח (data.gov.il) – אנחנו לא שומרים את מה שהקלדתם. זה כלי עזר מהיר בלבד: הסטטוס המחייב נמצא בחיפוש הרשמי של רשם הקבלנים ב-gov.il.
חברות קבלניות רשומות בכפר סבא
91 תאגידים לפי סדר א"ב. הסדר אינו דירוג, והופעה ברשימה אינה המלצה.
| שם הקבלן (כפי שרשום) | מס' קבלן | ענפים וסיווג | רשום מאז |
|---|---|---|---|
| א ל הלמן בניה והשקעות בעמ | 36626 | 131 שיפוצים סוג ק | 2021 |
| א נ מען בע"מ | 43027 | 111 פיתוח חצרות א1 | 2026 |
| א ס מוראד תשתיות ופתוח בעמ | 25723 | 100 בנייה ג1 · 200 כבישים ג3 · 260 ביצוע קווי מים ב2 | 2006 |
| א ע אשנב חברה לבניין ושיפוצים בעמ | 27764 | 100 בנייה ג1 | 2010 |
| א פ י ק השרון בניה ושירותים בעמ | 26848 | 100 בנייה ג1 | 2008 |
| א ש שרגאי בעמ | 29274 | 111 פיתוח חצרות א1 | 2013 |
| א.ש. פאר ברכה והצלחה בעמ | 42460 | 131 שיפוצים א1 | 2025 |
| אור הד בעמ | 10838 | 100 בנייה ג2 | 1986 |
| אור עד מהנדסים 1987 בעמ | 35034 | 160 חשמלאות ותקשורת במבנים א1 · 240 הנחת קווי תקשורת א1 · 270 קווי חשמל א4 | 2020 |
| אי טי סי דן אחזקות בעמ | 34658 | 170 מיתקני מיזוג אוויר וקירור ב3 | 2020 |
| אל די מערכות מים בעמ | 32773 | 190 מיתקני תברואה א1 | 2018 |
| אמה עבודות בניה בעמ | 40396 | 131 שיפוצים סוג ק | 2024 |
| אמיר אילן חברה לבנין והשק בעמ | 13563 | 100 בנייה ג3 | 1991 |
| אמנון שאול ובניו בעמ | 28766 | 100 בנייה ג5 | 2012 |
| אפשני ניהול פיקוח ובניה בעמ | 27325 | 100 בנייה ג1 | 2008 |
| ארד הבונה חברה לבניה בע"מ | 16673 | 100 בנייה ג3 | 1994 |
| ארץ חדשה טרה נובה חברה לבניין בעמ | 36434 | 100 בנייה ג1 | 2021 |
| אשר גרין מבנים בעמ | 7610 | 100 בנייה ג5 · 140 בנייה טרומית ג1 · 200 כבישים ג3 ועוד 2 | 1983 |
| באבו קידוחי ניסיון בעמ | 34396 | 120 כלונסאות א1 | 2020 |
| בוקרה שלמה בניה ופיתוח בע"מ | 29325 | 100 בנייה ג1 | 2013 |
| בזק קבלני חשמל בעמ | 16355 | 160 חשמלאות ותקשורת במבנים א3 · 270 קווי חשמל א1 | 1994 |
| בן שלוש את ברדוגו חב לעב בעמ | 10608 | 160 חשמלאות ותקשורת במבנים א2 · 270 קווי חשמל א1 | 1986 |
| בנייני א זיתוני 2002 בעמ | 29094 | 100 בנייה ג1 | 2013 |
| בסט וורק ניהול פרוייקטים בעמ | 37036 | 100 בנייה ג1 | 2022 |
| ברוש ניר עבודות הנדסה ובנין בעמ | 24834 | 100 בנייה ג5 | 2005 |
| ג'ובייר לבניה בע"מ | 34446 | 100 בנייה ג1 | 2020 |
| גל רן מבנים בע"מ | 42022 | 100 בנייה ג1 | 2025 |
| גלעד קדם בע"מ | 42048 | 131 שיפוצים א1 | 2025 |
| גרין מבנים כפר סבא 2000 בעמ | 23378 | 100 בנייה ג5 | 2002 |
| ד ד מהנדסים בע"מ | 39085 | 160 חשמלאות ותקשורת במבנים א1 · 240 הנחת קווי תקשורת א1 · 270 קווי חשמל א1 | 2023 |
| דדוש קבלן שלד בעמ | 26316 | 100 בנייה ג1 | 2007 |
| דלרסיז בעמ | 16503 | 100 בנייה ג4 | 1994 |
| דלרסיז גרי פלוס בעמ | 24216 | 100 בנייה ג4 | 2004 |
| דרך עפר בעמ | 16190 | 200 כבישים ג5 · 240 הנחת קווי תקשורת א2 · 260 ביצוע קווי מים ב5 | 1994 |
| ה ק ר יזום וניהול פרוייקטים בעמ | 24402 | 130 בטונים ב1 · 131 שיפוצים א1 · 135 הרחבת מבנים א1 | 2004 |
| הום קלאס בעמ | 37657 | 131 שיפוצים א1 | 2022 |
| הקץ לעובש בעמ | 31797 | 131 שיפוצים א1 | 2017 |
| וי אי סי הנדסה ונהול בע"מ | 39064 | 131 שיפוצים סוג ק | 2023 |
| ז.ש נאמן בנייה בע"מ | 37635 | 100 בנייה ג4 | 2022 |
| ח י חוסן הנדסה וביצוע בע"מ | 34071 | 100 בנייה ג2 | 2019 |
| ט פ חברה לעב בנין ופתוח בעמ | 14670 | 100 בנייה ג1 | 1992 |
| טיפ טופ אינסטלציה בעמ | 32050 | 190 מיתקני תברואה א1 | 2017 |
| י ש מעטפת אחזקת מבנים ויזמות בעמ | 36541 | 100 בנייה ג1 | 2021 |
| יואלים אחזקות ובניה בעמ | 34092 | 100 בנייה ג2 | 2019 |
| יובל לוי פרוייקטים נ נ ר בעמ | 34180 | 100 בנייה ג1 | 2019 |
| ירגד פרוייקטים בעמ | 32899 | 100 בנייה ג4 · 160 חשמלאות ותקשורת במבנים א1 · 190 מיתקני תברואה א1 ועוד 1 | 2018 |
| ישראמטל בעמ | 41515 | 150 קונסטרוקציות פלדה לעומס אדם ולגשרי צנרת א1 | 2025 |
| כלמוביל אנרגי בעמ | 36650 | 191 מיתקני אנרגיה סולרית ותאים פוטו-וולטאים א2 | 2021 |
| כפיר מעליות תעשיות 1996 בעמ | 24200 | 180 מעליות ומדרגות נעות ב3 | 2004 |
| ליאן אחזקות בעמ | 35048 | 131 שיפוצים א1 | 2020 |
| מ ברקן הנדסה ניהול ואחזקות 1995 בעמ | 21884 | 100 בנייה ג4 | 1999 |
| מאיר איתן בעמ | 22167 | 100 בנייה ג1 | 1999 |
| מבנים ובינוי זבוטינסקי בעמ | 31786 | 100 בנייה ג1 | 2017 |
| מולטר איטומים בע"מ | 42852 | 134 איטום מבנים ב1 | 2026 |
| מיק עבודות בנין בעמ | 14383 | 100 בנייה ג3 | 1996 |
| מישב קידוחים בעמ | 24723 | 120 כלונסאות א1 | 2005 |
| מפלסי הצפון בעמ | 10877 | 200 כבישים ג5 · 260 ביצוע קווי מים ב3 | 1986 |
| משה איתן ואחיו בעמ | 19561 | 100 בנייה ג5 | 1997 |
| נ א אולפן איטום ושיפוץ מבנים בעמ | 37518 | 131 שיפוצים סוג ק | 2022 |
| נ ר הנדסה בניה ויזמות בעמ | 32759 | 100 בנייה ג1 · 131 שיפוצים א1 | 2018 |
| נגב פז עבודות בנייה בעמ | 34590 | 133 דריכת בטון באתר ב1 | 2020 |
| ניצני הדרים בעמ | 35436 | 100 בנייה ג4 | 2021 |
| נקאש את נעמן חברה לבנין בעמ | 25359 | 100 בנייה ג1 | 2006 |
| סולומון שלמה בניה עב צבורי בעמ | 13394 | 100 בנייה ג4 · 200 כבישים ג1 · 260 ביצוע קווי מים ב1 | 1991 |
| סוליד בניה בעמ | 40742 | 131 שיפוצים א1 | 2024 |
| סורן הנדסה ובנין בעמ | 19128 | 100 בנייה ג1 | 1996 |
| סמי כהן מערכות חשמל בעמ | 16688 | 160 חשמלאות ותקשורת במבנים א1 | 1994 |
| סמסום אחזקות ובניה בעמ | 27407 | 100 בנייה ג2 | 2009 |
| ע י נופר אנרגי בעמ | 31657 | 160 חשמלאות ותקשורת במבנים א1 · 191 מיתקני אנרגיה סולרית ותאים פוטו-וולטאים א2 | 2017 |
| ע קהתי בעמ | 8641 | 100 בנייה ג1 | 1983 |
| עידו אורבך בנייה וניהול פרוייקטים ב | 34840 | 100 בנייה ג1 | 2020 |
| עינב החץ (1965) בעמ | 1865 | 200 כבישים ג5 · 260 ביצוע קווי מים ב3 | 1983 |
| עמית עמנואל ורון בעמ | 37443 | 210 עבודות עפר וחציבה ב1 | 2022 |
| ערד 2000 מיזוג אויר 2004 בעמ | 28251 | 170 מיתקני מיזוג אוויר וקירור ב2 | 2011 |
| עתמי עזרא ובניו חברה לבנין בעמ | 17330 | 100 בנייה ג1 | 1995 |
| פי סי אס בקרה בעמ | 23135 | 160 חשמלאות ותקשורת במבנים א1 | 2001 |
| פינישים מגיעים לשלמות בעמ | 35288 | 131 שיפוצים סוג ק | 2020 |
| פרץ לוזון בנין ופתוח בעמ | 15020 | 100 בנייה ג5 | 1993 |
| צדקי חשמל ותקשורת בע"מ | 38705 | 160 חשמלאות ותקשורת במבנים א1 | 2023 |
| ק ברון בע"מ | 30127 | 100 בנייה ג2 | 2015 |
| קאלש מרדכי חברה לבנין בעמ | 13955 | 100 בנייה ג2 | 1991 |
| קאלש מרדכי נכסים ובנין בעמ | 18067 | 100 בנייה ג2 | 1996 |
| קהתי אהוד קבלנים בעמ | 23339 | 100 בנייה ג2 | 2002 |
| רז אחרק בניה ופיתוח בעמ | 21246 | 100 בנייה ג1 · 200 כבישים ג2 · 260 ביצוע קווי מים ב2 | 1998 |
| רייכל עבודות עפר בעמ | 11450 | 200 כבישים ג3 · 260 ביצוע קווי מים ב1 | 1988 |
| רצ (אחים נחום) יזמות ובניה בעמ | 19200 | 100 בנייה ג2 | 1996 |
| ש י אלעד הנדסה ואחזקת מערכות מזוג ב | 27472 | 170 מיתקני מיזוג אוויר וקירור ב2 · 171 מיתקני הסקה ב1 | 2009 |
| ש כהן עפר פיתוח ותשתיות בעמ | 37631 | 111 פיתוח חצרות א1 | 2022 |
| שונל הנדסה ובניה בעמ | 28074 | 100 בנייה ג1 | 2011 |
| שקע זרם תקע אל-עד בעמ | 38789 | 160 חשמלאות ותקשורת במבנים א1 | 2023 |
| תמנת אנרגיה בע"מ | 36896 | 160 חשמלאות ותקשורת במבנים א1 · 191 מיתקני אנרגיה סולרית ותאים פוטו-וולטאים א1 | 2022 |
בדיקה רשמית בפנקס הקבלנים
הסטטוס המחייב (רשום, מוקפא, מותלה, מוחרג) והסיווג העדכני מופיעים רק בחיפוש הרשמי של רשם הקבלנים ב-gov.il – לפי מספר קבלן, ח"פ, שם, יישוב, ענף או סיווג. שם אפשר גם להדפיס אישור עם קוד QR.
שאלות נפוצות על קבלנים רשומים בכפר סבא
כמה קבלנים רשומים יש בכפר סבא?
לפי המאגר הפתוח של פנקס הקבלנים (עדכון 17.8.2026) רשומים בכפר סבא 206 קבלנים: 91 תאגידים ו-115 עוסקים יחידים. היישוב הוא היישוב הרשום של הקבלן; קבלן רשאי לעבוד בכל הארץ.
כמה קבלני שיפוצים רשומים יש בכפר סבא?
58 קבלנים מכפר סבא רשומים בענף 131 (שיפוצים). קבלן הרשום בענף הראשי 100 (בנייה) – 96 בכפר סבא – רשאי לבצע גם שיפוצים.
איך בודקים אם קבלן מכפר סבא רשום?
מחפשים אותו לפי מספר קבלן או ח"פ בחיפוש הרשמי של פנקס הקבלנים ב-gov.il. שם מופיעים הסטטוס העדכני (רשום, מוקפא, מותלה או מוחרג), הענפים והסיווג, ואפשר להדפיס אישור. בכלי החיפוש באתר אפשר לבצע בדיקה ראשונית מהירה.
למה לא כל הקבלנים בכפר סבא מופיעים ברשימה?
ברשימה מופיעים רק תאגידים (חברות ושותפויות). עוסקים יחידים הם אנשים פרטיים ולכן אינם מופיעים בשמם ברשימות האתר – אפשר לאתר אותם בכלי החיפוש או בפנקס הרשמי. בנוסף, קבלן שנרשם אחרי עדכון המאגר עוד לא יופיע.
האם הופעה ברשימה היא המלצה על הקבלן?
לא. האתר אינו מדרג או ממליץ על קבלנים. רישום בפנקס אומר שהקבלן עומד בתנאי הרישום, והסיווג קובע את ההיקף הכספי שמותר לו לבצע – לא את איכות העבודה. לפני חתימה כדאי לבדוק המלצות, הצעות מחיר כתובות וחוזה.
מקור הנתונים: רשם הקבלנים, משרד הבינוי והשיכון – פנקס הקבלנים הרשומים (data.gov.il) – המאגר הפתוח ב-data.gov.il (עדכון המאגר: 17.8.2026). העיבוד, הספירות והחישובים נעשו באתר זה.
האתר אינו פנקס הקבלנים הרשמי. ייתכנו פערים בין המאגר הפתוח לבין המצב העדכני (למשל התליה, הקפאה או שינוי סיווג שטרם עודכנו). המקור המחייב הוא החיפוש הרשמי בפנקס הקבלנים ב-gov.il. באתר מוצגים רק שדות ציבוריים מהפנקס; פרטי קשר ושמות עובדים אינם מוצגים, ועסקים של יחידים (עוסקים) אינם מקבלים עמוד נפרד. היישוב הוא היישוב הרשום של הקבלן במאגר; הקבלן רשאי לעבוד בכל הארץ.