קבלנים רשומים בגדרה
לפי המאגר הפתוח של פנקס הקבלנים (עדכון 17.8.2026) רשומים בגדרה 43 קבלנים: 25 חברות ושותפויות ו-18 עוסקים יחידים. בעמוד תמצאו את התפלגות הענפים והסיווגים בעיר, רשימת התאגידים הרשומים לפי א"ב וחיפוש לפי שם או מספר. לפני שמתקשרים – בדקו את הסטטוס העדכני בפנקס הרשמי.
- קבלנים רשומים
- 43
- מקום 87 מבין 162 היישובים באתר
- חברות ושותפויות
- 25
- מופיעות ברשימה בעמוד
- בענף שיפוצים (131)
- 10
- בסוג 5 (ללא הגבלה)
- 3
- לפחות בענף אחד
מה אומרים הנתונים על הקבלנים בגדרה
- הענף הנפוץ ביותר בין הקבלנים הרשומים בגדרה הוא 100 – בנייה: 22 קבלנים (51% מהרשומים בעיר, לעומת 47% בכל הארץ).
- 10 קבלנים רשומים בגדרה רשומים בענף 131 – שיפוצים (23% מהרשומים בעיר).
- 3 מהקבלנים בגדרה מסווגים בסוג 5 (היקף כספי בלתי מוגבל) לפחות בענף אחד. רוב הקבלנים בכל הארץ מסווגים בסוג 1 או בסוג ק.
- 14% מהקבלנים הרשומים בגדרה נרשמו לראשונה בפנקס מ-2024 ואילך (בכל הארץ: 19%).
- 25 מהרשומים הם תאגידים (חברות, שותפויות ואגודות) ו-18 הם עוסקים יחידים.
קבלנים בגדרה לפי ענף
| ענף | קבלנים רשומים בגדרה | רשימה |
|---|---|---|
| 100 – בנייה | 22 | קבלני בניין בגדרה ← |
| 131 – שיפוצים | 10 | חיפוש |
| 130 – בטונים, בניית שלדים | 9 | חיפוש |
| 260 – ביצוע קווי מים, ביוב וניקוז | 6 | חיפוש |
| 200 – כבישים, תשתית ופיתוח | 5 | חיפוש |
| 135 – הרחבת מבנים | 2 | חיפוש |
| 111 – פיתוח חצרות | 2 | חיפוש |
| 190 – מיתקני תברואה (אינסטלציה ומערכות כיבוי אש) | 2 | חיפוש |
| 160 – חשמלאות ותקשורת במבנים | 2 | חיפוש |
| 210 – עבודות עפר וחציבה | 1 | חיפוש |
| 220 – עבודות אספלט | 1 | חיפוש |
| 132 – חיפוי אבן ביבש או ברטוב על קירות מבנים קיימים | 1 | חיפוש |
| 300 – גשרים | 1 | חיפוש |
| 500 – מערכות אלקטרומכאניות בתחנות שאיבה (בלא המבנה) | 1 | חיפוש |
| 191 – מיתקני אנרגיה סולרית ותאים פוטו-וולטאים | 1 | חיפוש |
- סוג ק4
- א115
- ב115
- ב34
- ג118
- ג24
- ג32
- ג54
הסיווג קובע את ההיקף הכספי המרבי לאתר אחד – הסבר על סיווג קבלנים.
חיפוש קבלן בגדרה
חיפוש לפי שם או מספר, כולל עוסקים יחידים (שאינם מופיעים ברשימה למטה):
החיפוש רץ בדפדפן שלכם על עותק של המאגר הפתוח (data.gov.il) – אנחנו לא שומרים את מה שהקלדתם. זה כלי עזר מהיר בלבד: הסטטוס המחייב נמצא בחיפוש הרשמי של רשם הקבלנים ב-gov.il.
חברות קבלניות רשומות בגדרה
25 תאגידים לפי סדר א"ב. הסדר אינו דירוג, והופעה ברשימה אינה המלצה.
| שם הקבלן (כפי שרשום) | מס' קבלן | ענפים וסיווג | רשום מאז |
|---|---|---|---|
| א.א.ב. ישיב הנדסה | 30515 | 100 בנייה ג1 | 2015 |
| א.ר אדריכלות בניין ופיתוח בעמ | 38051 | 111 פיתוח חצרות א1 | 2022 |
| א.ר.ירין בע"מ | 31031 | 100 בנייה ג2 | 2016 |
| אביחי תנעמי בעמ | 39841 | 100 בנייה ג1 | 2023 |
| אדמתי עבודות הנדסיות בעמ | 10166 | 130 בטונים ב3 · 132 חיפוי אבן ביבש או ברטוב על קירות מבנים קיימים ב3 · 200 כבישים ג3 ועוד 1 | 1985 |
| אורן מ הנדסה בעמ | 33678 | 131 שיפוצים א1 | 2019 |
| אינטרוואט הנדסת חשמל בעמ | 36608 | 160 חשמלאות ותקשורת במבנים א1 | 2021 |
| אלי גזיאל חברה לבנין בעמ | 24600 | 100 בנייה ג1 | 2004 |
| באר הנדסה אזרחית בעמ | 26183 | 100 בנייה ג5 | 2007 |
| בית 10 בעמ | 37395 | 100 בנייה ג1 | 2022 |
| ברק ב הנדסה חשמל ובטיחות בעבודה בעמ | 35055 | 160 חשמלאות ותקשורת במבנים א1 · 191 מיתקני אנרגיה סולרית ותאים פוטו-וולטאים א1 | 2020 |
| המוביל אלי בדרום בעמ | 6442 | 100 בנייה ג2 · 200 כבישים ג2 · 210 עבודות עפר וחציבה ב1 ועוד 2 | 1983 |
| והב מאור בניה הנדסה ופיתוח בעמ | 24194 | 111 פיתוח חצרות א1 | 2004 |
| יוסי בהלול הנדסה ובניה בעמ | 35422 | 100 בנייה ג1 · 130 בטונים ב1 | 2021 |
| יניב ריזקאן בע"מ | 32912 | 130 בטונים ב1 | 2018 |
| ישירות שיפוצים ואחזקה בעמ | 28882 | 190 מיתקני תברואה א1 · 260 ביצוע קווי מים ב1 | 2013 |
| ליעד חן הנדסה בעמ | 38402 | 100 בנייה ג2 | 2023 |
| מ ד יזמות בניה ושיפוצים בעמ | 32035 | 131 שיפוצים א1 | 2017 |
| מוטי אמסילי 1991 בעמ | 18896 | 100 בנייה ג5 | 1996 |
| עומסי הנדסה ויזמות | 43149 | 100 בנייה ג1 | 2026 |
| עץ האגוז יזמות ובניה בעמ | 41974 | 100 בנייה ג1 | 2025 |
| פולדמיר בנין (1986) בעמ | 10970 | 100 בנייה ג5 · 200 כבישים ג5 · 260 ביצוע קווי מים ב3 ועוד 2 | 1987 |
| צבי אהרונסון בעמ | 36627 | 131 שיפוצים סוג ק | 2021 |
| רעיונות ניהול פרוייקטים בעמ | 25348 | 100 בנייה ג1 | 2006 |
| תלם איתן פרויקטים בעמ | 42286 | 100 בנייה ג1 | 2025 |
בדיקה רשמית בפנקס הקבלנים
הסטטוס המחייב (רשום, מוקפא, מותלה, מוחרג) והסיווג העדכני מופיעים רק בחיפוש הרשמי של רשם הקבלנים ב-gov.il – לפי מספר קבלן, ח"פ, שם, יישוב, ענף או סיווג. שם אפשר גם להדפיס אישור עם קוד QR.
שאלות נפוצות על קבלנים רשומים בגדרה
כמה קבלנים רשומים יש בגדרה?
לפי המאגר הפתוח של פנקס הקבלנים (עדכון 17.8.2026) רשומים בגדרה 43 קבלנים: 25 תאגידים ו-18 עוסקים יחידים. היישוב הוא היישוב הרשום של הקבלן; קבלן רשאי לעבוד בכל הארץ.
כמה קבלני שיפוצים רשומים יש בגדרה?
10 קבלנים מגדרה רשומים בענף 131 (שיפוצים). קבלן הרשום בענף הראשי 100 (בנייה) – 22 בגדרה – רשאי לבצע גם שיפוצים.
איך בודקים אם קבלן מגדרה רשום?
מחפשים אותו לפי מספר קבלן או ח"פ בחיפוש הרשמי של פנקס הקבלנים ב-gov.il. שם מופיעים הסטטוס העדכני (רשום, מוקפא, מותלה או מוחרג), הענפים והסיווג, ואפשר להדפיס אישור. בכלי החיפוש באתר אפשר לבצע בדיקה ראשונית מהירה.
למה לא כל הקבלנים בגדרה מופיעים ברשימה?
ברשימה מופיעים רק תאגידים (חברות ושותפויות). עוסקים יחידים הם אנשים פרטיים ולכן אינם מופיעים בשמם ברשימות האתר – אפשר לאתר אותם בכלי החיפוש או בפנקס הרשמי. בנוסף, קבלן שנרשם אחרי עדכון המאגר עוד לא יופיע.
האם הופעה ברשימה היא המלצה על הקבלן?
לא. האתר אינו מדרג או ממליץ על קבלנים. רישום בפנקס אומר שהקבלן עומד בתנאי הרישום, והסיווג קובע את ההיקף הכספי שמותר לו לבצע – לא את איכות העבודה. לפני חתימה כדאי לבדוק המלצות, הצעות מחיר כתובות וחוזה.
מקור הנתונים: רשם הקבלנים, משרד הבינוי והשיכון – פנקס הקבלנים הרשומים (data.gov.il) – המאגר הפתוח ב-data.gov.il (עדכון המאגר: 17.8.2026). העיבוד, הספירות והחישובים נעשו באתר זה.
האתר אינו פנקס הקבלנים הרשמי. ייתכנו פערים בין המאגר הפתוח לבין המצב העדכני (למשל התליה, הקפאה או שינוי סיווג שטרם עודכנו). המקור המחייב הוא החיפוש הרשמי בפנקס הקבלנים ב-gov.il. באתר מוצגים רק שדות ציבוריים מהפנקס; פרטי קשר ושמות עובדים אינם מוצגים, ועסקים של יחידים (עוסקים) אינם מקבלים עמוד נפרד. היישוב הוא היישוב הרשום של הקבלן במאגר; הקבלן רשאי לעבוד בכל הארץ.