קבלנים רשומים בערערה
לפי המאגר הפתוח של פנקס הקבלנים (עדכון 17.8.2026) רשומים בערערה 93 קבלנים: 28 חברות ושותפויות ו-65 עוסקים יחידים. בעמוד תמצאו את התפלגות הענפים והסיווגים בעיר, רשימת התאגידים הרשומים לפי א"ב וחיפוש לפי שם או מספר. לפני שמתקשרים – בדקו את הסטטוס העדכני בפנקס הרשמי.
- קבלנים רשומים
- 93
- מקום 48 מבין 162 היישובים באתר
- חברות ושותפויות
- 28
- מופיעות ברשימה בעמוד
- בענף שיפוצים (131)
- 26
- בסוג 5 (ללא הגבלה)
- 1
- לפחות בענף אחד
מה אומרים הנתונים על הקבלנים בערערה
- הענף הנפוץ ביותר בין הקבלנים הרשומים בערערה הוא 100 – בנייה: 39 קבלנים (42% מהרשומים בעיר, לעומת 47% בכל הארץ).
- 26 קבלנים רשומים בערערה רשומים בענף 131 – שיפוצים (28% מהרשומים בעיר).
- 1 מהקבלנים בערערה מסווגים בסוג 5 (היקף כספי בלתי מוגבל) לפחות בענף אחד. רוב הקבלנים בכל הארץ מסווגים בסוג 1 או בסוג ק.
- 15% מהקבלנים הרשומים בערערה נרשמו לראשונה בפנקס מ-2024 ואילך (בכל הארץ: 19%).
- 28 מהרשומים הם תאגידים (חברות, שותפויות ואגודות) ו-65 הם עוסקים יחידים.
קבלנים בערערה לפי ענף
| ענף | קבלנים רשומים בערערה | רשימה |
|---|---|---|
| 100 – בנייה | 39 | קבלני בניין בערערה ← |
| 131 – שיפוצים | 26 | קבלני שיפוצים בערערה ← |
| 260 – ביצוע קווי מים, ביוב וניקוז | 12 | חיפוש |
| 200 – כבישים, תשתית ופיתוח | 11 | חיפוש |
| 210 – עבודות עפר וחציבה | 11 | חיפוש |
| 111 – פיתוח חצרות | 8 | חיפוש |
| 130 – בטונים, בניית שלדים | 4 | חיפוש |
| 190 – מיתקני תברואה (אינסטלציה ומערכות כיבוי אש) | 4 | חיפוש |
| 193 – בריכות מים | 2 | חיפוש |
| 160 – חשמלאות ותקשורת במבנים | 2 | חיפוש |
| 135 – הרחבת מבנים | 1 | חיפוש |
| 134 – איטום מבנים | 1 | חיפוש |
| 150 – קונסטרוקציות פלדה לעומס אדם ולגשרי צנרת | 1 | חיפוש |
- סוג ק22
- א120
- ב128
- ג148
- ג23
- ג51
הסיווג קובע את ההיקף הכספי המרבי לאתר אחד – הסבר על סיווג קבלנים.
חיפוש קבלן בערערה
חיפוש לפי שם או מספר, כולל עוסקים יחידים (שאינם מופיעים ברשימה למטה):
החיפוש רץ בדפדפן שלכם על עותק של המאגר הפתוח (data.gov.il) – אנחנו לא שומרים את מה שהקלדתם. זה כלי עזר מהיר בלבד: הסטטוס המחייב נמצא בחיפוש הרשמי של רשם הקבלנים ב-gov.il.
חברות קבלניות רשומות בערערה
28 תאגידים לפי סדר א"ב. הסדר אינו דירוג, והופעה ברשימה אינה המלצה.
| שם הקבלן (כפי שרשום) | מס' קבלן | ענפים וסיווג | רשום מאז |
|---|---|---|---|
| א וליד הנדסה ופרוייקטים בעמ | 31831 | 100 בנייה ג1 · 200 כבישים ג1 · 260 ביצוע קווי מים ב1 | 2017 |
| א נ ז מערכות בעמ | 36869 | 190 מיתקני תברואה א1 | 2022 |
| א ע נ לבניה ופיקוח בעמ | 37220 | 100 בנייה ג1 | 2022 |
| א.ג אניס הנדסה בע"מ | 33001 | 100 בנייה ג1 · 200 כבישים ג1 · 260 ביצוע קווי מים ב1 | 2018 |
| א.ג.סאיד לבנייה בע"ם | 39683 | 131 שיפוצים סוג ק | 2023 |
| אדם ואמיר א.א פיתוח ותשתיות בעמ | 37791 | 111 פיתוח חצרות א1 · 200 כבישים ג1 · 260 ביצוע קווי מים ב1 | 2022 |
| אחים ח'טאב יונס עבודות | 32492 | 100 בנייה ג1 | 2018 |
| איקוגז בע"מ | 37302 | 150 קונסטרוקציות פלדה לעומס אדם ולגשרי צנרת א1 | 2022 |
| אני בדרך אליך בעמ | 39999 | 111 פיתוח חצרות א1 | 2024 |
| אסיל חברה לבנין ופתוח בעמ | 17350 | 100 בנייה ג5 · 200 כבישים ג1 · 260 ביצוע קווי מים ב1 | 1995 |
| אעמאל נסום בעמ | 41920 | 100 בנייה ג1 | 2025 |
| אריסטו שפע פרוייקטים בעמ | 41351 | 100 בנייה ג1 | 2025 |
| גורי את מראזקה לבניה תשתיות ופיתוח | 39754 | 100 בנייה ג1 | 2023 |
| גי אן אם קונסטרקשיין בעמ | 33789 | 131 שיפוצים סוג ק | 2019 |
| גמבס תשתית ופיתוח בעמ | 25676 | 100 בנייה ג2 · 200 כבישים ג2 | 2004 |
| ח נשר אנרגיה ותשתיות בעמ | 35402 | 210 עבודות עפר וחציבה ב1 | 2020 |
| טארק כל בו בעמ | 26488 | 100 בנייה ג1 | 2007 |
| יונס חמזה עב פיתוח בניה ועפר בעמ | 36559 | 111 פיתוח חצרות א1 | 2021 |
| מ צ אשרף בריכות שחייה בעמ | 36339 | 193 בריכות מים ג1 | 2021 |
| מ.א.נ.ס.י פרויקטים בע"מ | 41922 | 131 שיפוצים סוג ק | 2025 |
| מיראל מ.י לעבודות עפר והובלות בעמ | 43087 | 210 עבודות עפר וחציבה ב1 | 2026 |
| מצארווה חסן בניה בעמ | 38335 | 131 שיפוצים סוג ק | 2023 |
| ס א אבני הבניה בנגב בע"מ | 40680 | 100 בנייה ג1 | 2024 |
| סופי אמיר גיוס והשקעות בע"מ | 39730 | 100 בנייה ג1 | 2023 |
| סמי ע עבודות עפר ופרוייקטים בעמ | 42491 | 200 כבישים ג1 | 2025 |
| ע ע אבו הלאל בעמ | 33961 | 100 בנייה ג1 | 2019 |
| קבוצת אבו זרקה בעמ | 37048 | 200 כבישים ג1 · 260 ביצוע קווי מים ב1 | 2022 |
| ת מ א מ עבודות אינסטלציה ובניה בעמ | 32212 | 190 מיתקני תברואה א1 | 2017 |
בדיקה רשמית בפנקס הקבלנים
הסטטוס המחייב (רשום, מוקפא, מותלה, מוחרג) והסיווג העדכני מופיעים רק בחיפוש הרשמי של רשם הקבלנים ב-gov.il – לפי מספר קבלן, ח"פ, שם, יישוב, ענף או סיווג. שם אפשר גם להדפיס אישור עם קוד QR.
שאלות נפוצות על קבלנים רשומים בערערה
כמה קבלנים רשומים יש בערערה?
לפי המאגר הפתוח של פנקס הקבלנים (עדכון 17.8.2026) רשומים בערערה 93 קבלנים: 28 תאגידים ו-65 עוסקים יחידים. היישוב הוא היישוב הרשום של הקבלן; קבלן רשאי לעבוד בכל הארץ.
כמה קבלני שיפוצים רשומים יש בערערה?
26 קבלנים מערערה רשומים בענף 131 (שיפוצים). קבלן הרשום בענף הראשי 100 (בנייה) – 39 בערערה – רשאי לבצע גם שיפוצים.
איך בודקים אם קבלן מערערה רשום?
מחפשים אותו לפי מספר קבלן או ח"פ בחיפוש הרשמי של פנקס הקבלנים ב-gov.il. שם מופיעים הסטטוס העדכני (רשום, מוקפא, מותלה או מוחרג), הענפים והסיווג, ואפשר להדפיס אישור. בכלי החיפוש באתר אפשר לבצע בדיקה ראשונית מהירה.
למה לא כל הקבלנים בערערה מופיעים ברשימה?
ברשימה מופיעים רק תאגידים (חברות ושותפויות). עוסקים יחידים הם אנשים פרטיים ולכן אינם מופיעים בשמם ברשימות האתר – אפשר לאתר אותם בכלי החיפוש או בפנקס הרשמי. בנוסף, קבלן שנרשם אחרי עדכון המאגר עוד לא יופיע.
האם הופעה ברשימה היא המלצה על הקבלן?
לא. האתר אינו מדרג או ממליץ על קבלנים. רישום בפנקס אומר שהקבלן עומד בתנאי הרישום, והסיווג קובע את ההיקף הכספי שמותר לו לבצע – לא את איכות העבודה. לפני חתימה כדאי לבדוק המלצות, הצעות מחיר כתובות וחוזה.
מקור הנתונים: רשם הקבלנים, משרד הבינוי והשיכון – פנקס הקבלנים הרשומים (data.gov.il) – המאגר הפתוח ב-data.gov.il (עדכון המאגר: 17.8.2026). העיבוד, הספירות והחישובים נעשו באתר זה.
האתר אינו פנקס הקבלנים הרשמי. ייתכנו פערים בין המאגר הפתוח לבין המצב העדכני (למשל התליה, הקפאה או שינוי סיווג שטרם עודכנו). המקור המחייב הוא החיפוש הרשמי בפנקס הקבלנים ב-gov.il. באתר מוצגים רק שדות ציבוריים מהפנקס; פרטי קשר ושמות עובדים אינם מוצגים, ועסקים של יחידים (עוסקים) אינם מקבלים עמוד נפרד. היישוב הוא היישוב הרשום של הקבלן במאגר; הקבלן רשאי לעבוד בכל הארץ.